2733
2739
عنوان

خیلی زود رنجم

77 بازدید | 13 پست

وقتی بقیه مخصوصا دوستام یا نزدیکانم یه حرفی بهم میزنن یا مسئله ای پیش بیاد خییلی زود ناراحت میشم 

چجوری این اخلاقمو درست کنم ؟

کاربرای آقا به هیچ عنوان در تاپیک هایی که میزنم پست و کامنت نذارید و در سایر تاپیک هایی که پست میذارم لایک و ریپلای نکنید😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اینجوریم 

فقط خودمون اذیت میشیم

و اینکه زیادی ادب خرج هرکسی میکنم چون فکرمیکنم بقیه ام مثل منن ممکنه ناراحت بشن ولی میخوام ازین ب بعد حد بی ادبی آدمارو بهشون نشون بدم البته در حد خودم

منم همینطورم.. ظاهرا عزت نفسمون پایینه

دقیقا  ..من عزت نفسم منفی صده

کاربرای آقا به هیچ عنوان در تاپیک هایی که میزنم پست و کامنت نذارید و در سایر تاپیک هایی که پست میذارم لایک و ریپلای نکنید😡
2740
اره اینم از دلایلش ک برمیگرده ب خانواده پدرمادرمن ک هرچی اعتمادبنفس داشتم یکجا نابود میکردن

ای بابا..... چی بگم... دقیقا از خانوادست

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
منم اینجوریم  فقط خودمون اذیت میشیم و اینکه زیادی ادب خرج هرکسی میکنم چون فکرمیکنم بقیه ام مث ...

زدییی به هدف منم دقیییقا چون فکر میکنم همه مث خودم زود ناراحت میشن خییلی مراقب رفتارم هستم از اون طرف هی از دوستم یا داداشم و... میپرسم ناراحت شدی ؟ناراحتت کردم ؟

قیافه طرف😐

زدییی به هدف منم دقیییقا چون فکر میکنم همه مث خودم زود ناراحت میشن خییلی مراقب رفتارم هستم از اون طر ...

اصلا دیگه نپرس کمتر کسی مثل خودمون پیدا میشه

من کم کم رو خودم کار کردم و هنوزم با سن ۳۹سالگی ۱۰۰ اوکی نشدم

اصلا دیگه نپرس کمتر کسی مثل خودمون پیدا میشه من کم کم رو خودم کار کردم و هنوزم با سن ۳۹سالگی ۱۰۰ او ...

به سن نیس فکر نکنم آدم زود رنج بتونه خودش عوض کنه حداقل من که هر چی تلاش کردم باز همونم  خیلی بدم میاد از این اخلاقم زودم گریم میگیره

به سن نیس فکر نکنم آدم زود رنج بتونه خودش عوض کنه حداقل من که هر چی تلاش کردم باز همونم  خیلی ب ...

من نسبت ب قبل خیلی بهتر شدم آدم میتونه ب خودش کمک کنه و اینو متوجه شدم آدمها ب نسبت احوال خودشون باهات رفتار میکنن و بدیشون ربطی ب خود شما نداره

خوندن کتاب و تراپی خیلی کمک کننده ان