2733
2739

چرااااا اخه انقددددد دنبال

کمال مطلقن؟؟؟؟؟😕😑

موجودات خود شیفته

خودشون کامله کاملن؟؟؟؟😏😏

واقعا وقتی ببینم کسی اینطوره

مُهر نفرتمو میزنم روش😑🥲🥲

چون اصلا نمیتونم کنار بیام

این ادما خوشبختی تو زیبایی میبیننن😐😐💔

مثلا همه چیمون خوبه

طی تغییراتی ک تو زندگی پیش میاد

بدن تغییر میکنه

دست خودمون نیست که

مثلا ممکنه ب خاطر تغذیه نادرست صورت جوش بزنه 

یا بدن ترک برداره

یا پوست رنگش عوض میشه

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چی بگم که خودم خیلی ظاهر پرستم😑

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2740

واقعا همه جور ب خودم  میرسم اما یچیزایی دیگ نمیشههه و خب اون نامزد و شوهر باید درکشو داشته باشه مثلا من پیش کی بجز شوهرم میتونم راحت باشم ؟پس شوهرم باید شعورش برسه و ضمنا مردی ک آدمو نخاد یا بخاد هی ب آدم عیب بزاره انق میگرده تا عیب پیدا کنه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من چی بگم که خودم خیلی ظاهر پرستم😑

😂😂😂

منم ظاهر واسم مهمه تا حدودی

اما چیزای ک ببینم دست خودش نبوده

هیچ وقت ناراحتش نمیکنم

مثلا وزنش زیاد باشه غز میزنم

ولی اگه رنگ پوست سبزه باشه یا هر چی هیچ وقت ب روش نمیارم

اما پسراااا 

فقط میتونم بگم‌متاسفم براشون😐😐🖕

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
😂😂😂 منم ظاهر واسم مهمه تا حدودی اما چیزای ک ببینم دست خودش نبوده هیچ وقت ناراحتش نمیکنم مث ...

خو رنگ پوستو اینارو دیگه طرف از اول باید چشاشو وا کنه

من خودم اصلا از پسر بور خوشم نمیاد پس هییییچوقت سمتشون نمیییرممم که بعدا بخوام بگم تو چرا سفیدی😂

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2706