2733
2739
عنوان

بیاید قبول کنیم کسی که واقعا شمارو بخواد…

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 56 پست
واقعا همینطور

هعی 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن باش اگر واقعا بخوای یه راهی به فکرت میرسه!

االان شوهر من حاضر نمیشه خونمو از مامانش اینا جدا کنه و بریم جدا زندگی کنیم و سر این لج افتاده تا دادگاهم کشیده اینو چی میگی

2731
بعلی وقتا شرایط اصلا جور نیس من خودم یکی رو واقعا دوست دارم ولی بعد پنج سال تونستم ببینمش اصلا راه د ...

پس هنوز وقتش نرسیده و قسمت نشده 

چی بگم عزیزم!

«لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» 
2738
من با همسرم تو دوران آشنایی بودیم جفتمون سن پخته ای داشتیم مثل تین ایجرها نبودیم خیلی حساب شده باهم ...

الهی عزیزم

به نظرم البته با اینکه جایگاهی برای نظر تو چنین چیزی ندارم

ولی به نظرم توی ازدواج و ارتباط آدم عجول نباشه و شمرده شمرده قدم برداره خیلی بهتره و اون ارتباط مرحله مرحله جلو میره موفق تره

البته اینو از کسی میشنوید که خودش هم خیلی عجوله 😄 نمیدونم تا چه حد تو واقعیت و غیر حرف تو عمل میشه پیادش کرد!

خوشبخت باشید ایشالا

و اون اگر شوهرت باشه چی💆‍♀️

شوهرت یعنی با اینکه ازدواج کردید شل کن سفت کن میکنه هنوزم؟؟ تو نشون دادن علاقش؟؟

پس چرا با شما ازدواج کرد اگر مطمئن نبود ببخشید؟

االان شوهر من حاضر نمیشه خونمو از مامانش اینا جدا کنه و بریم جدا زندگی کنیم و سر این لج افتاده تا دا ...

متاسفم بابت انتخاب اشتباهت عزیزم فقط همینو میتونم بگم.

سرنوشت اصلا معلوم نیس خیلیارو دیدم دورن ولی چاره ای ندارن باز عاشقن خیلیام کنار هم ولی بی علاقه

خب عسل من، شما که اینو میگی اون آقا اسم و فامیلشو شما

یا اون اسم فامیل شمارو نمیدونه؟! الآن تو این دوره زمونه این همه برنامه مجازی هستش تو اینستا نمیتونی پیداش کنی؟ یا اون شمارو؟؟

2706