2733
2739

اینایی ک میگم همش نتیجه تربیت غلط پسرا و تبعیض قائل شدن توی جامعه هست 🙂

همیشه از ما دخترا و خانما توقع دارن  من خودم تو خانواده آزاد و شهری آزاد و راحت بزرگ شدم ولی بازم ب خودم و هم جنس هام نگاه میکنن زندگی مون سخته  اطرافیانم پسر زیاد دیدم ک کنکور قبول نمیشن اصلا خانواده ها اذیتشون نمی‌کنن و راحت میفرستن دانشگاه آزاد ولی پوست دخترا رو سر درس میکنن پسرشون هر غلطی بکنه اشکال نداره بازم مادرا دوستشون دارن ولی ....( حالا خودم تک فرزندم و خانواده دختر دوست بودن ولی تو اطرافیانم دیدم 😁)   دانشگاه راه دور خیلی خانواده ها اجازه نمیدن ب دختر  سر ازدواج پسرای پرو و خودخواه ک تو زندگی شون هیج کثافت کاری نبوده کرده باشن دختر پاک میخوان  میگن با بی پولی و بدبختی مون بسازید وظیفتونه ولی همین جنس مذکر حاضر حاضر نیست دختر با قیافه از نظر عرف زیبا نیست رو بپسنده  دیدین خانما از شوهر هاشون قشنگ ترن؟  یا همین آقا مهریه هیچی حتی شروط ضمن عقدم نمیده  چرا میگن مستقل شید؟ چون منتظر نمونید این موجودات با منت بیان انتخاب تون کنن  تو دانشگاه هول هستن تو محل کار هستن تو خیابون هستن   واقعا با نگاه شون دخترا رو آزاد میدن راحت با هر پوششی میگردن بلند بلند میخندن  تا نصف شب با خیالت راحت بیرونن چون عامل آزار و اذیت خودشونن 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🥲💔

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
لعنت به اون خانواده هایی که پسردوستن

واقعا خیلی دردناکه مادربزرگم همیشه داییم رو بیشتر از مامانم با اون همه بلایی ک سرش آورد دوست داشت الانم بیشتر دوستش داره 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2740

دخترا خودشون هم خیلی مقصرن. به خاطر چهار تا قربونش صدقه و یکم ابراز محبت کلا اختیارشون رو میدن دست پسرا.

اینجا مورد بوده از دوست پسرش کتک میخورده یا فحش میشنیده کاربرا بهش میگفتن حق با اونه باید به میل اون رفتار کنی.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
واقعا خیلی دردناکه مادربزرگم همیشه داییم رو بیشتر از مامانم با اون همه بلایی ک سرش آورد دوست داشت ال ...

حتی نوه های دختری هم آنچنان براشون عزیز نیستن

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
دخترا خودشون هم خیلی مقصرن. به خاطر چهار تا قربونش صدقه و یکم ابراز محبت کلا اختیارشون رو میدن دست پ ...

این رفتار دخترا هم به خاطر تربیت غلطه دیگه 

وقتی دختر تو خانواده محبت نمیبینه یا به صورت اشتباه محبت میبینه اینطوری میشه 

2706