2737
2739
عنوان

تشخیص اصل بودن گرد نخل

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 39 پست
اگر حساسیت نداری خوبه بخور ما یک کیلو داشتیم قبل از عید دور از چشم خانواده ریختم رفتتت ازش متنفررر ...

مزه خوبی نداره ک جنبه داروییه دیگه باید تحمل کردو مصرف کرد

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤
اگه پرسیدی اینجا جوابمو بدهخواهش میکنم خیلی دوا درمون کردم خیلی وقته تلاش میکنم بچه دار نشدم دست به ...

باشه عزیزم

تو شهرمون یه قسمت هست کلا همینو میفروشن ، پودر نکردش رو

باید خودتت آسیاب کنی

اگر رفتم بیرون میپرسم واست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی گرونه  توی شهرایی ک نخلستان هست بهترمیشه اصلشو پیدا کرد ببین حالت گرد داره ن مثل ارد ک ز ...

م کلا بوییایی قوی ندارم و نفهمیدم 

اینم گرد خیلی نرمیه ولی یه ذره چیزای زبر تر توش هست و سبزم هست و تو ابم حل شد

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤
م کلا بوییایی قوی ندارم و نفهمیدم  اینم گرد خیلی نرمیه ولی یه ذره چیزای زبر تر توش هست و سبزم ...

ن دیگه باید یکدست گرد باشه و توابم حل نشه احتمالا چیزی قاطیشون بوده

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2731
خوش ب حالتون  من باهزار دنگ فنگ ی ذره گیر اوردم اونم انگار تقلبیه باهاش حلوا درست کنید برا خا ...

ممنون از راهنماییت عزیزم،

۲۰ روز دیگه میرم شهرمون جنوب بپرسم از مامانم اینا اگه هنوز هست بگیرم یه مقدار برا خودم،

درخواست دوستی بده اگه بود به شما هم اطلاع میدم،

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

ما شهرمون پر از نخلستانه اینجا اصلش راحت پیدا میشه ولی من شدییییییدا بهش حساسیت دارم و حتی اگر بو ...

از کجای درخت باید برداریم؟

لطفا برای رسیدن به خواستم صلوات بفرستین
2738
م کلا بوییایی قوی ندارم و نفهمیدم  اینم گرد خیلی نرمیه ولی یه ذره چیزای زبر تر توش هست و سبزم ...

یه کاربر هست به اسم میتی. حلوای میتی معروفه تو سایت. گمونم ایشون اصلشو میفروشه 

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم

سلام منم قسمت جنوب غرب زندگی میکنم یعنی جنوب شیرازمیشه شمال بوشهرمیشینیم کلان شغل مردم اینجاکشاورزیه پرورش وکارنخله الان سمت ماه تایه هفته پیش فصل گرده افشانی نخل بوده مثلان همین گرده که بهش میگن بالحجه ماآرده ازنخل نرمیگیرن ومیرن بالای نخل ماده میزنن به پنگ یاهموتازیانه نخل تاخرماش خراب نشه مثلان سیس یاهمون خرمای کوچیک بدون هسته نشه اره اینجاهم برای بچه دارشدن میخورندولی هواستون باشه حساسیت داره مثل خارش چشم یاعطسه واب ریزش بینی من خودم فصلش میشه بوشومیفهمم حساسیتم شروع میشه همین چندروزپیش دوست شوهرم ازیه شهری امدبرای یه زوج گرده پیشمون بردگردش خیلی گرونه رنگ زردمایل به شیری مثل شیرخشک ولی تواب هل نمیشه چرب بعدیه بوهم میده بعضیهافصل فروختنش که میشه شیرخشک میریزن توش بخاطرگرونی مثل تریاک که توش تمرولباشک میریزن😐

2706