2737
2739
عنوان

اونایی که این دنیا زندگی سختی دارن

239 بازدید | 20 پست

مثلا اونایی که از بچگی مشکل داشتن مثلا یکی دست نداره یکی فلجه یکی کره یکی لاله.. 

یکی سرطان داره یکی هم مثل من گرفتار شیاطینه..💔 میگن قبل به دنیا اومدنمون همه چیو دیده بودیم؟ خاک بر سر من :) با این انتخابم چی دیدم تو دنیا که اومدم مثلا اونایی که تو بچگی سقط میشن یا میمیرن اونا قبول نکردن پشیمون شدن ای کاش منم میمردم تو بچگی که انقد عذاب نکشم :) 

نمیدونم ولی میگن اونایی که ناقص دنیا میان یا مشکل زیاد دارن اونا آخرتشون رو ديدن که با کشیدن این سختی‌ها چیا بهشون میدن ولی وقتی اومدن دنیا همه چیو فراموش کردن و اینش خیلی سخته، 😞

خدا هم فقط بلده امید الکی بده اصلا هستی تو زندگی من؟ حواست هس دارم چیکار میکنم؟ مگه نگفتی مهربونتر از مادری پس چیشد اون گریه هامو جلو سنگ هم میکردم اب میشد ولی دل تو نه هیییییی 😅هربار هم خاستم خودکشی کنم جلومو گرفتی خو لعنتی ی کاری بکن من خودکشی نکنم به مرگ طبیعی منو بکش 😑

خودکشی رو خدا حروم کرد زندگیو بنده هاش🖤🙂

(بی اعتقادا چیزی نگید حصله بحث ندارم با تشکر:>✨) 

ای مرگ بیا که زندگی من را کشت🖤😄

خوبه اینا رو می‌دونی و 😔😔😔به خودت بیا تو دست تو دست شیطان گذاشتی و از خدا انتظار کمک داری ؟اون هست تو نمیبینیش،به خودت بیا راهتو پیدا کن اونم کمکت می‌کنه 

اگر اینستا داری پیج های جویس مایر رو ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه اینا رو می‌دونی و 😔😔😔به خودت بیا تو دست تو دست شیطان گذاشتی و از خدا انتظار کمک داری ؟اون هس ...

این دنیامون که جهنم شده تنها امید من به دنیای آخرته 😞میدونم هس اگه نبود من الان سرپا نبودم وقتایی که خاستم خودکشی کنم خدا جلومو گرف، وقتایی ک پر از نا امیدی شدم خدا بهم امید میده 

2728
درست میشه  بهت قول میدم یوسفو از چاه آورد بیرون کرد عزیز مصر خدای یوسف خدای تو هم هست بالاخ ...

بله میدونم یوسفو انداختن چاه کردش عزیز مصر 

موسی بود نوح بود( نمیدونم🤭) رو میخاستن آتیش بزنن، آتیشو کرد گلستون، یونس نهنگ خورد نجاتش داد:) 

ولی من صبر اونارو ندارم 😞💔کاش منم از دست این شیاطین نجات بده

2740
این دنیامون که جهنم شده تنها امید من به دنیای آخرته 😞میدونم هس اگه نبود من الان سرپا نبودم وقتایی ک ...

این دنیاتم میتونی درست کنی ،کردم که میگم ،سیاه مطلق بودم که میگم ،سیاهیا رو از چشم و دلت کنار بزن تا نور بتونه بتابه و شفا بده ،قران بخون بارها بارها بارها با معنی خدا اونجا به تو با خود خود خودت حرف زده گوش کن عمل کن 

این دنیاتم میتونی درست کنی ،کردم که میگم ،سیاه مطلق بودم که میگم ،سیاهیا رو از چشم و دلت کنار بزن تا ...

من تو سیاهی مطلقم 😞🖤 انقد که خدارو حس نمیکنم:) 

خدا ی عقلی به تو ی پولی هم ب من بده

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
@niniyar_3   ❤️

🫥پاکش کن

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
2706