2737
2734

بچه ها برام دعا کنید کنکورمو خوب بدم دبیری قبول شم عاقبت بخیر شم 

توروخدا نفری یه صلوات بفرستین برام به دعاهاتون احتیاج دارم مرسی از همتون 💛💖

کنکوریا ایشالااااا همتون قبول شین ارزوی بهترینارو براتون دارم 💕

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

باش ولی به دعا ما نی

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

اصن میای سایت باید یه تصبیح بگیری دستت 😂🥲🗿

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

3تا صلوات فرستادم ان شاءالله که بهترین رشته رو بیاری

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭 واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این حرفی که پشت سرم زدن امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم واینکه اونی که حرف زده رو نمیشناسم شوهرم چیزی نگفت ولی ان شاءالله که رسوا بشه
اصن میای سایت باید یه تصبیح بگیری دستت 😂🥲🗿

خداییش دعای نی نی سایتی ها میگیره 

بخدا من چند بار گفتم دعا کنید شاید دو نفر سه نفر لایک کردن 

ولی اون مشکلم حد شده بخدا برا منم  عجیبه 

اما دل نی نی سایتی ها خیلی پاکه 

2740
خداییش دعای نی نی سایتی ها میگیره  بخدا من چند بار گفتم دعا کنید شاید دو نفر سه نفر لایک کردن& ...

ولک باو 

فک نکنم

هر جور دوست داری فکر کن من تجربه ام رو گفتم 

باش