2737
2739
عنوان

اعصابم داغونه... کنکوریا بیاین

99 بازدید | 9 پست

من مباحث و بیشتریاشون و خوندم منتها مثلا پایه دهم و من ماه ها پیش تموم کردم و قاعدتا نیاز به مرور هست که یادم بیوفته چی به چی بود...ولی اصلا نرسیدم مرور و تموم کنم واسه تیرماه مطمئنم میرسم ولی اردیبهشت نه،مغزم عین برگه سفید شده کلی نکته نوشته شده دارم اونقدر استرس دارم ازینور به اونور میپرم ازین حرصم میگیره که منکه اینهمه نکته نوشتم و مونده فقط بخاطر وقت نمیتونم ازدیبهشت نتیجه خوبی بگیرم...اخه چرا خدایا...مشکلم فقط مرور مرور مرور😭

داغونم شما وضعتون چطوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اقندر مبحث نخونده دارم ک دیگه خودمو ول کردم 

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2728

اگه هدفت فرهنگیان نیست عیب نداره ب خودت سخت نگیر هرچی شد شد

خدایی نکرده بری خوب ازمون ندی افسرده میشی نهایی هارو هم خراب میکنی کنکور تیر رو هم=/

پس بد ب دلت راه نده و بگو مهم نیس

چون دوتا غول اصلی موندن

2740