2737
2739

دیروز یکی از آشناهامون می گفت تو بیمارستان یه خانمی اومده بوده برای اکوی قلب متخصص قلب وسط اکو فهمیده بارداره و حداقل ۴_۵ ماهشه!!

خانمه هم گفته دیدم پریودم عقب افتاده چند ماه اهمیت ندادم،،من هنوز تو شوکم.🤯🤯

معلومه بارداری راحتی داره که تا این موقع هیچی متوجه نشده.😐😐

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من از همون شبی که باردار شدم فهمیدم    

چه زود.😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!
2738
لابد سنش بالا بوده مادر منم واسه خواهرم که باردار بود خیلی دیر متوحه شد فکر میکرد داره یائسه میشه

مگه چند سالش بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم
چه می‌دونم والا مگه میشه پری نشه آدم پیگیر نباشه

بعضیا براشون مهم نیست پریود نشن یا بشن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه سریا هستن  من مامان خودم ۲ ماهش بوده فهمیده سر من حامله س  ولی این که میگن من پریود ش ...

من چندتا از آشناهارو دیدم که پریود میشدن.

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
یه سریا هستن  من مامان خودم ۲ ماهش بوده فهمیده سر من حامله س  ولی این که میگن من پریود ش ...

نه دروغ نیست منم سر دومی پریود میشدم البته حجم هونریزیم کم شده بود وچون مامان وخواهرم تو بارداری پریود میشدن سریع رفتم دکتر

خواهر من پرستار بخش ان آی سیو بود

یه نمونه هایی دیده بود و تعریف میکرد که ما جا میخوردیم

یه خانوم معتاد و مهاجر بودن که تا وقت زایمان هم متوجه بارداری خودشون نشده بودن..

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2706