2733
2734
عنوان

فضای مجازی و گوشی

94 بازدید | 14 پست

نمیدونم چیکار کنم دقیقا یکماهه عین چی معتاد ب فضای مجازی شدم و درست حسابی درس نمیخونم..

توروخدا یه راه حلی بگین ک من این گوشی کوفتی رو کنار بزارم

هی خاموشش میکنم بعد دوساعت میرم بازم میارمش

تبریک میگم زین پس معتاد اینجا میشی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط خودت باید  ترک کنی  به خودت  اجازه ندی  هرکاری کنی نمیشه  فقط خودت

میرم میزارمش تو کمد و خاموشش میکنم

بعد تمرکزم رو از دست میدم هی حواسم ب گوشیه

هیچ چیزی هم ندارم توش نمیدونم چ مرگمه

2738

برنامه هاتو پاک کن

گوشی رو کلا بذار کنار 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
میرم میزارمش تو کمد و خاموشش میکنم بعد تمرکزم رو از دست میدم هی حواسم ب گوشیه هیچ چیزی هم ندارم تو ...

اصلا نه باید بهش فکر کنی  که داری  بالاخره  هرمعتادی  باید  ازش اون چیزی که بهش اعتیاد داره  دست بکشه تا ترک کنه  اینترنت  اصلا  نخر  

💖عشقم خانواده ام💖

ی برنامه ای هست قفل میکنه گوشی رو یعنی تنظیم میکنی که بیشتر از ده دیقه با گوشی کار کنی قفلش میکنه و باز قابل تنظیم مثلا تنظیم میکنی دو سه ساعت بعد قفلش میره اسمش یادم رفت سرچ کن نصبش کن

2706