2733
2734
عنوان

حسابداری میخواااام🤓

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 19 پست
جسارتا درامدتون چقدره و چند وقته سرکارید اگه دوس داشتی بگو❤

۲سال ونیم

تقریبا ده تومن

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
چه عالی موفق باشیی ❤خودتون کار پیدا کردید یا اشنا داشتین ؟

❤️🫂

اشنا داشتم محل کارم اما خیلی بهم سخت گرفتن برای استخدام😅

خودم رزومه دادم و مصاحبه  و..

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
2731
نه که بدم بیاد اونجور نه  ولی ادمی ام که میتونم علاقه ایجاد کنم

پس اینو بدون که ادمایی موفقن که پشتکار و صداقت داشته باشن

همه شغلها اگه کارت درست باشه خواهان زیاد و دستمزد زیاد داری ولی اگه تن به کار ندی میشی علاف

مثلا ارایشگر مکانیک مربی مترجم و .،،.

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم