2733
2734
عنوان

افسردگی بعد از مسافرت😆

347 بازدید | 38 پست

همه مسافرت میرن، خستگیشون در بره. من برعکس، خستگیم چن برابر میشه. رفتم مسافرت یه تنوعی بشه، یه هوایی به کله م بخوره، الان افسردگی شدیدم گرفتم انگار، کمرم هم رگ به رگ شد تو اتوبوس😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم از مسافرت میام افسرد ام  تانرفتم میخوام برم اونجام میخوام بیام خونه خونه ک میام حالم گرفتس خودمم دردمو نمیفهمم  

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

وای گفتی مسافرت راه دور پدر آدم در میاد حالا هرچی بهشون بگی نه من مخالفم

به حساب تنبلی و بی حوصلگی و پایه نبودنت میذارن یعنی دلم میخواد التمااااسشون کنم که نریم🤣🤣🤣🤣🤣

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2738
منم از مسافرت میام افسرد ام   تانرفتم میخوام برم اونجام میخوام بیام خونه خونه ک میام حالم گرفت ...

چیزی نیس بهم‌ریختگی هورمونیه🤣🤣🤣🤣🤣😉

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

من عاشق مسافرتم همیشه جوری میزم که تو شرایط راحت باشم و هم بهم خیلی خوش میگذره ولی وقتی برمیگردم تا دو سه هفته خستم و طول میکشه نرمال شدم اصلا مسافرت برام معنی رفع خستگی نداره😂😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
زیاد دورم نبود، ۷ساعت تو راه بودیم. ولی پدرم دراومده😢😂

جیییییییغ خیلی هم زیاده!     تازه مخصوصا اگه جا تنگ باشه😫😫😫😫😫

2706