2733
2739

میدونم سوالم مسخرس ولی آشپزی کلا بلد نیستم حتی در حد نیمرو.

میخوام مرغ بپزم

چجوری بپزم؟ توش چی بریزم که بو نگیره؟ چقدر بذارم بپزه؟

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه سوالاتو یه جا یپرس بگم 😂 مرغ رو با یه دونه پیاز و اگه داری یه دونه هویج بذار بپزه . فلفل دلمه و سیر هم بندازی معطر و خوشمزه میشه ولی اجباری نیست. یک ساعت و نیم خوبه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین این مرغ رو میگم درست کن عالی میشه 

اگر میخوای خورشتی باشه اول مرغتو با پیاز و سیر و زردچوبه و نمک بزار خوووب بپزه بعد تو روغن سرررخ سرخش کن 

بعد پیاز ریز اگر خودر کن داری تو خورد کن بزن تا ریز شه بعد همون تازه ک مرغاتم توشه پیازو بریز و بزار اب پیاز بره به خوردش و همزمان کنار سرخ شه خیلییی هم نمیخوای بزاری سرخ شه یکم سرخ شه کافیه حالا رب و ادویه بزن بزار ربش توش رنگ باز کنه بعدش یکی دوتا تیکه فلفل دلمه و بعد اب خیلی کم جوری ک تا نصف مرغا بیاد اخه مرغا پخته بزار یه ده پونزده دقیقه قل بزنه و جا بیوفته و تمام (در ضمن تو روغن ریختنم کم نریز تا مجلسی تر باشه و خوشمزه تر )

اینم بدون وقتی خاموشش کردی ی مقدار بهش تایم بده بمونه خیلی خوشمزه و جاافتاده میشه ی مقدارم زعفرون بزن بهش 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
فقط بپزی ؟ یا چی مثلا زرشک پلویی چیزی؟

اره فقط بپزم مثل مرغی که میریزن تو الویه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
تازه داشتم تو یکی دیگه از تایپیک ها دستور مرغ میدادم😂😂😂

😂😂😂پس مثل من زیادن

2740
همه سوالاتو یه جا یپرس بگم 😂 مرغ رو با یه دونه پیاز و اگه داری یه دونه هویج بذار بپزه . فلفل دلمه و ...

مرسی عزیزم 😍❤️❤️❤️❤️

منم میخام براشام مرغ درست کنم مرغتو بزار یخش باز بشه یکم نمک و زردچوبه وادویه کاری بریزروش قشنگ بمال هردوطرفش بعدش پیازتو سرخ کن بعدرب زیادنریز که خیلی بد میشه من برای سه تا ران مرغ ک میندازم ی قاشق رب میزنم هویج بریز توش فلفل دلمه داری بریز کم بریز تلخ نشه بعدقشنگ تفت بده خامی رب گرفته بشه بعدمرغووبزارروشو دوطرفشو ۱دقیقه بزاربمونه تا موادب خوردش بره بعد من برا ۳نفر ۳لیوان اب داغ میریزم بعد ۲ونیم ساعته میپزه اخرسرنمکشو اندازه کن و مرغتودربیارسرخ کن  

ببین این مرغ رو میگم درست کن عالی میشه  اگر میخوای خورشتی باشه اول مرغتو با پیاز و سیر و زردچو ...

ممنونم عزیزم 😍❤️❤️❤️

پیاز نگینی کن تفت بده چند تا تیکه هویج و فلفل دلمه و یکی دو حبه سیر و ادویه و نمک و دو قاشق رب هم تفت بده باهاش

هر یه مرغ کامل یکی دو لیوان آب میخواد

ابو بریز تو موادت

بعد تیکه های مرغتو که تو روغن جدا یه مقدار سرخ کردی بچین تو این مواد جوش که اومد بزار با شعله کم یکساعت بپزه 

اواسط پخت مرغا و زیر و رو کن

اول پخت و آخر پخت هم روشون زعفرون دم کرده بریز

میتونی قبلش مرغتو مزه دار کنی چندساعت

اره فقط بپزم مثل مرغی که میریزن تو الویه

عااا ببین مرغ خوب بشور 

بعد ی پیاز بزرگ چند قاچ کن با ی کوچولو روغن بذار تفت بخوره در حد چند ثانیه 

بعد مرغ همراه فلفل نمک و پودر سبر یکم هم بزن اندازه دو لیوان آب بریز رو مرغااا بذار جوش ک اومد شعلشو کم کم کن بذار بپزه 

خواستب زردم بشه مرغت یکمم زردچوبه بزن 

اگه اون حین ک اب مرغ داشت می جوشید کف اومد بالا اونا رو هم بگیر با قاشق بعد زیرشو کک کم 

2706