2733
2739

نمیدونم نتیجه چی بشهه خوب یا بد

قبول یا مردود

من به بالاسری ایمان دارم

اگه نتیجه اونی نشه ک میخام نمیگم ناراحت نمیشم چون دروغ محضه چرا! شاید  ک ن حتما ناراحت میشم قطعا اشک میریزم اماا 

پشیمون نمیشم چون من خودمو تلاشمو صرف این راه کردمم 

من به حکمت خدا خیلی ایمان دارمم 

03/02/5

پ.ن"تلفیقی از امیدو و ناامیدی ام دلم روزای روشن میخاد خوحشال میشم از ته دلت برام دعا کنی هرچی به صلاحمه رقم بخوره

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

تشکر که دنیارو با درس خوندنت به جای بهتری تبدیل میکنی😉ایشالا موفق میشی خدا قوت

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728