2733
2734
عنوان

بچه زیاد.... بچه سوم و چهارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 170 پست
خب باید خدمتتون عرض کنم با این فرزند نیاوری که همه دارن، شما تا ۲۰ سال دیگه التماس میکنی نیروی خدمات ...

با بچه آوردن موافقم

ولی الان تاکسی هست که راننده نداره و با هوش مصنوعی کار میکنه

خیلی از مشاغل حذف میشن

ولی بچه عشقه بچه جونه بچه نفسه

من نمیتونم دیگه بیارم ولی آدم آخرش مشکلات مالیش حل میشه دلش یه مهربونی از جنس بچه خود آدم میخواد

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون

من تک فرزندم

الان یدونه دختر دارم

همسرم میگه یکی دیگه بیاریم این همش تنهایی با خودش بازی میکنه گناه داره.

اما سوای بحث مالی باید حوصله هم باشه اعصاب هم باشه

من خودم جای خالی یه خواهر و یه برادرو همیشه حس میکنم

میدونم اگه نیاریم دخترم بعدها حس خواهد کرد اما الان اوضاع اصلا خوبی نیست 

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دین جهانی؟ الان تو هیچ کجای جهان جز ایران دین اسلام قالبش نشده 

متاسفم ...ولی داره میشه

با ظهور منجی عالمگیر تر هم میشه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

ما که راه خودمونو میریم یکی مث من که اصلا حوصله بچه دار شدن ندارم اونایی که چنتا میارن نیاوردن ماها رو جبران میکنن بیخیال بذار بیارن حداقل منقرض نشیم😂

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2728
اطلاعاتی راجب این دین نداری.. اسلام که بدتره زن رو قشنگ برده اعلام میکنه

ههه

من تمام ادیان رو رفتم تحقیق و مطالعه کردم

اتفاقا اسلام اومد از زنده به گور کردن زنها جلوگیری کرد

اسلام اومد از داشتن حرمسراها جلوگیری کرد و ازدواج مردان رو محدود کرد  به ۴ زن ، که اونم اینقدر مسئولیت به دوش مردان انداخت که به همون یک زن هم اکتفا کنند

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
اطلاعاتی راجب این دین نداری.. اسلام که بدتره زن رو قشنگ برده اعلام میکنه

انگار نه انگار زن نصف مرد حساب میشه همه جا  

تو شهادت دادن

تو دیه

حق نگه داشتن بچه ی خودشو نداره 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
با بچه آوردن موافقم ولی الان تاکسی هست که راننده نداره و با هوش مصنوعی کار میکنه خیلی از مشاغل حذف ...

خود تاکسی با هوش مصنوعی کار میکنه، تولید کننده اش کی میشه؟ بعد هم کشوری که جمعیتش سقوط کرده، اقتصادش هم شکست میخوره چون نیری کار نداره، با کدوم پول تاکسی هوشمند وارد کنیم؟

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2740
پس در نتیجه دانمارک و سوییس برای جبران کاهش جمعیت حق بچه دزدی دارن؟ چه نتیجه لطیفی    

مهندس دارم میگم چرا تو کشور اسلامی که شما سنگشو به سینه میزنی نزول هجده درصد گرفته میشه ولی تو سوئیس و نرژو( که شما خودت رو از اونا برتر میدونی و میگی مسلمانم )هیچ نزولی داده نمیشه؟

من سه تا بچه دارم و به شما میگم تربیت سه بچه از یه بچه راحتتره بله یکسری شرایط برای مادر واقعا سخت ...

ما فرض میگیریم یک مادر با توانایی مشخص وقتی دو بچه داره چقدر بچه ها بهتر بزرگ میشن با زمانی که بر فرض چهار بچه داره 

بحث مقایسه هست 

دنیای امروز ما اینقدر پیچیده و پرهزینه هست که یک انسان برای داشتن حداقل ها باید از جانب پدرمادرش خیلی ساپورت بشه همین هزینه تحصیل و هزار جور کلاس و بحران های روحی که ارتباط مستقیمی با میزان وقتی که پدر مادر میذارن داره و...... کم چیزی نیست.این رو هم در نظر بگیرید اشتغال خانم ها هم بیشتر شده پس وقت یک مادر و پتانسیل و انرژی که می‌تونه صرف کنه خیلی کمتر هم شده 

کسی که چهار پنج تا بچه داره مشخصه اهمیت زیادی به جزئیات زندگی و بچه ها و کیفیت تربیتشون نمیده

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
دکترا داره  اگر سیکل داشت که اصلا نمیتونست این همه نفوذ داشته باشه خدا رو شکر تا حدودی رئي ...

پس معلومه تاحالا رييس جمهور خوب نديدي كه به اين شيش كلاسي كه حاي حرف زدن ساده هم بلد نيست ميگي خوب

همين مثه شما تو كشور باشه فاتحه به ملت خوندس

🫠
یه سر به همین تاپیکهای اینجا بزنید دیدتون به امار میدانی کلی عوض میشه  خیلی ها هم از ترس ابرو ...

بله همه اینایی که میگی قبول دارم و هست

اما توی خارج از اینجا رو هم برو ببین و بشنو و تحقیق کن ، واقعا نسبت به ایران خیلی خیییلی بیشتره

کلا این مشکلات جهانی هست و من انکار نمیکنم

ولی میگم توی ایران نسبت به بقیه جاها بازم کمتره

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
کجاهارو گشتی؟ مدرک تحصیلیت چیه؟ مادر شدی؟

شما تا حالا زندگی تو یه خانواده پر جمعیتو تجربه کردی؟ مخصوصا اینکه بچه آخر باشی؟! 

دغدغه‌ت با خواهر زاده‌ت یکی باشه ولی همیشه نادیده گرفته بشی؟! عزیزدلم من کلی خواهر و برادر دارم که استانلی مختلفی زندگی میکنن از تهران تا کهگیلویه و بویراحمد

سطح دغدغه و مشکلات خانواده پرجمعیتو با تک فرزندو دیدم 

عروس سنی و حتی غیر ایرانی هم داریم.  

شماها دوست دارین همه‌ش با این جور سوالات تحقیر کنید و بگید شما از بی‌سوادی و خامی چنین نظراتی میدید اگه اینقدر حرفم براتون درکش سخته کافیه نادیده‌ش بگیری 

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

والا ما خودمون چهار تا خواهر برادر هستیم. همه مون هم تحصیل کرده و موفق. پدر و مادرمون هم اذیت آنچنانی نشدن سر ما. بعدشم از یه سنی به بعد خود خواهر برادرا به همدیگه کمک میکنن واسه چالش های زندگی

اگه میخوای چالش فرزند نداشته باشی کلا بچه نیار 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706