2737
2734
عنوان

کرم دستساز(پاکستانی)بزنم؟❌

158 بازدید | 34 پست

سلام 

من پوستم گندمی تیره است 

یعنی خیلی سبزه نیستم 

بیشتر به زردی میخوره پوستم 

میدونم هر رنگ پوستی قشنگه 

ولی من سفیدی دوست دارم 

برام مهم نیست پوستم خراب شه،نازک شه،

کرم دستساز پاکستانی بزنم خوبه؟

تاثیر داره؟سفید میکنه؟

شما تا حالا استفاده کردید؟

یا دیدید اطرافیانتون استفاده کنن پوستشون تغییر کنه؟

لطفا راهنماییم کنید 

یه حس بی حسی نسبت به هر حسی🙂

اگه خوب بودن واسه خودشون میزن که اینقد سیان😊

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری راضی به همین چند قلم مال خودت باش دنبال کسی باش که دنبال تو باشد اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت منت نکش از غیر و پروبال خودت باش صد سال اگر زنده بمانی گذرانی پس شاکر هر لحظه و هرسال خودت باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

علامت بهداشت برات لطیفه س؟

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2740

ی نوع عملی جدیدا اومده انجام میدی ولی نیابد بت آفتاب بخوره تحقیق کن خوب بود انجام بده😊

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری راضی به همین چند قلم مال خودت باش دنبال کسی باش که دنبال تو باشد اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت منت نکش از غیر و پروبال خودت باش صد سال اگر زنده بمانی گذرانی پس شاکر هر لحظه و هرسال خودت باش..

گلم رنگ پوست هیچوقت تغییر نمیکنه شاید چند درجه روشنتر بشه . بعدش بدترین کرم همینان. ی مدت دوستت خیلی سفید میشه اونم ن سفید خوش رنگ. سفید براق و زشت و غیر طبیعی . بعد چند وقت دوباره کم کم دوستت تیره میشه. حتی تیره تر و بدتر از قبل 

هر چی میخوای بزنی اول تستش کن

یه خال بزن به بازو یا ساق پات ببین چی میشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

دیدم زدن اولش خوب میشه ولی بعد داغون میشه پوست لکه های بزرگ میشه روی صورت 

البته دیدم با پمادهای کورتون و یه سری کرم و پماد  و یه کرم پاکستانی،! یه همچین چیزایی رو قاطی میکنن و به اسم کرم معجزه و شب میفروشن 

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»
2706