2737
2734
عنوان

جاریم اومده خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دستکش لاتکس بده بشوره 

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
2738
وا عزیزم منم برم خونش ظرف میشورم اخه میزبان چ گناهی کرده هم بپزه هم بشوره حالا اینم من نذاشتم یشوره ...

اولا ک چیز بدی نگفت هرکسی ی عادتی داره ...دوما چقدر بدم مباد کسی بره خونه کسی میزیان انتظار ظرف شستن داشته باشه ی لقمه خورده بایدتو همین ۲۰ دقیقه پسش بده ..اگ ب قرار این باشه کسی میخاد بره جایی یکم خوش بگذرونه یا تنوع بشه براش همون کاراروهم تو خونه طرف بکنه چ کاریه میمونه خونه خودش ...سوما اگ کسی خودش دلش بخواد کاری کنه یا کمک کنه اشکال ندا ه اما انتظار نباید داشت ..

من منظور اسی رو خوب متوجه شدم که بخاطر حرف جاریش ناراحت نشده بخاطر لحن گفتنش و ادایی بودنش که ناراحته چون منم یه جاری دارم بشدددت یعنی خیلی فیس و افاده ایی جوری که واقعا آدم انرژی منفی میگیره  ازش

هشت ساله خانه دارم تا به امروز اجازه ندادم کسی پاشو داخل آشپز خونه م بزاره چه برسه بع اینکه کسی بخواد یه قاشق چایخوری بشوره یا متلکی بندازه 

بقول ابجیم آشپز خوته مثل ناموس آدمه 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2706