2737
2734
عنوان

سرد شدن رابطمون

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 40 پست
سخته ولی ادم راحت میشه.واقعا بدترین دوره زندگیم بود

بگردم الهی

اره واقعا من خیلی میخاستمش پیگیرش بودم خودم کات کردم ولی خودمم پشیمون بودم میخاستم برگردم دیروز زنگ زدم حالشو بمرسم گفت زنگ میزنم و نزد بعدش بارها انلاین شد منم دیگ اهمیت ندادم از چشمم افتاد دیگ نمیخام برگردم بهش

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگردم الهی اره واقعا من خیلی میخاستمش پیگیرش بودم خودم کات کردم ولی خودمم پشیمون بودم میخاستم برگرد ...

نه نزن اگه دوس داشت خودش میزد.تنهایی بهتره تا درگیرکسی بشی ک دوست نداره

نه نزن اگه دوس داشت خودش میزد.تنهایی بهتره تا درگیرکسی بشی ک دوست نداره

اوهوم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2728
مال من هفته ای ۳ بار میدیدمش روز و شب تلفنی حرف میزدیم پیام میدادیم دیدن سر جاش بود ولی تماسامون از ...

شما رو خاطرم هست تاپیک هم زده بودی

خب مشخصه سرد شده من خواهشم ازت اینه انقد احساسی برخورد نکنی منم تجربه کردم درک میکنم 

وقتی ازت به مدت طولانی بی خبر میمونه خب ینی تکراری عادی شدی و علاقه‌ای واقعه ای نداشته 

میگن مشکل داره ولی خب هر چی باشه سراغ او رو هر روز هر چند ساعت می‌تونه بگیره یا حداقل تو رو در جریان ماجرا قرار میده  ببین ریشه اش رو پیدا کن و تصمیم بگیر 

به جنبه های مختلف زندگی فکر کن ببین چقدر نعمت داری چقدر چیزا هست ک ندیدی دنیا چقدر بزرگ و قشنگع ذهنت ببر سمت این چیزا بزرگ شو انقدم نشین تحلیل کن 

حس خوب ازت گرفتم وگرنه واقعا حال تایپ نداشتم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
شما رو خاطرم هست تاپیک هم زده بودی خب مشخصه سرد شده من خواهشم ازت اینه انقد احساسی برخورد نکنی منم ...

دورت بگردم ک انقد با درک و با فهمی

اره عزیزم ن ما کلا الان دو هفتس کات کردیم و تو کاتمون من زنگ زدم ببینم خوبه یا ن و اون ب من قبلش زنگ زده بود من گوشیم خاموش بود

اوهوم راست میگی 

فداتشم من عزیزم پون سنم کمه نمیتونم زیاد درست تصمیم بگیرم همه تصنیمام احساسیه

دورت بگردم ک انقد با درک و با فهمی اره عزیزم ن ما کلا الان دو هفتس کات کردیم و تو کاتمون من زنگ زدم ...

همین ک انقد توجیهش نکن خواهشا اومد نه پیام داد نه خوبه پس 

فدات شم تو کلا دیدت اژ سمت رابطه ب سمت ارزش گذاشتن رو خودت تغییر بده واسه خودت وقت و زمان بذار مهارت یاد بگیر کتاب بخون و اینا ب پیشرفت فک کن ب اینک همسنای موفقت کجان

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2740
همین ک انقد توجیهش نکن خواهشا اومد نه پیام داد نه خوبه پس  فدات شم تو کلا دیدت اژ سمت رابطه ب ...

دورت بگزدم ک انقد مهربونی چشم حتما💖💋

دورت بگزدم ک انقد مهربونی چشم حتما💖💋

عزیزمی سنت کمه الان بهترین دوران عمرته ده سال دیگ افسوس نمیخوری عمرم هدر گریه کردم .. 

زن مستقل قوی باش زندگیت بساز به مرد های نالایق بها نده

عزیزمی سنت کمه الان بهترین دوران عمرته ده سال دیگ افسوس نمیخوری عمرم هدر گریه کردم ..  زن مستق ...

فداتشم مرسی ک واقعا با حرفات خیلی انرزی و انگیزه گرفتم چشم حتما تمرکزم رو روی خودم میزارم❤️‍🩹 انشالله موفق باشی و بهترینا نصیبت قلب مهربون و پاکت بشه خوشگلم