2733
2739
عنوان

سرد شدن رابطمون

573 بازدید | 40 پست

حس زن قویه حس میکنم دیگه دوسم ندارع 

نازمو نمی‌کشه دیگه وقتی قهر میکنم سراغمو نمی گیره بلد نیست بهم محبت کنه 

شما هم از چت کردنش حس میکنید 

چیکار کنم؟

اره حس کردم و کات کردم و حسم دروغ نمیگف😉

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب چ زبونی حرف میزنید؟ اه ینی چی اه یا ینی اره؟

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740

من چیزی نفهمیدم که بخوام سرد و گرمیشو بگم😬

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆

میگ هیچ رابطه ای الکی سرد نمیشه مگه یار ذخیره ای اماده بازی باشه

بختیاری یعنی ارع شو هم به معنای شب

اها خب فک کردم میگ اه بسه🤣🤣 میخاستم بگم جرش بده

2706