2733
2734
عنوان

بلاگری میخام بلاگر بشم

129 بازدید | 8 پست

میخام بلاگری تاریخی بکنم 

چیزی ک تو ذهنمه مخاطب خوبی داره مطمعنا تو چند ماه حداقل به ۵۰ کا میرسم.  

ولی درامد ندارم. نمیدونم وقتمو بزارم رو همین بلاگری  هم برا کسب درامد هم برا دل خودم یا یا بی خیالش بشم و برم دنبال ی کار دیگه. ولی آخه چ کاری ؟  

بچه ها فرضا با ۵۰ کا    چقد میشه درامد ماهانه داشت ؟ 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

تازه این بکنار.   

خانوادم مطمعنم کاری به بلاگر شدنم تو این ضمینه ندارن.  ولی چون تاحالا چندین کارو برا درامد رفتم و نصفه نیمه ول کردن بهم بدبین شدن مطمعنم خیلی ساز مخالف میزنن اگر بخام شروع کنم و میگن هر بار میری سراغ ی کار.   چیکار کنم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مواد لازم داری خودت شوهر پول گوشی ی سری خرت پرت و حاشیه های الکی دورغ سیزده😑😂

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
صد در صد من دیگه کفشو گفتم. کیخام ببینم ارزششو داره وقتمو بزارم 

اگ واقعا علاقه داری ایده خوب داری شروع کن نترس ولی اینو بدون باید روش کار کنی وقت و انرژی و پول نت بزاری تا ب درآمد خوب و چشمگیری برسی 

با در نظر گرفتن همه چی شروع کن 

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
مواد لازم داری خودت شوهر پول گوشی ی سری خرت پرت و حاشیه های الکی دورغ سیزده😑😂

ن عزیزم نمیخام بلاگر این چرت پرتا و روزمرگی ها بشم. بلاگری تاریخی میخام بکنم. راوی گری داستان های تاریخی و شاهنامه و ....

ن عزیزم نمیخام بلاگر این چرت پرتا و روزمرگی ها بشم. بلاگری تاریخی میخام بکنم. راوی گری داستان های تا ...

عالیه موفق باشی بعد آیدیت بده فالو کنم چون خیلی از تاریخ خوشم میاد باشه ؟😍

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
2740