2737
2734
عنوان

این همه آدم چاق

176 بازدید | 24 پست

برای ۴کیلو وزن ۲ساله منتظرم دیگه خسته شدم اصلا نمیشه کلی رژیم گرفتم .اگه غذا بخورم چاق میشم ولی نمیتونم اصلا گشنم نمیشه ۲ ساله هر روز کلی آمپول قرص ویتامین میخورم

چاق شدن سریع اتفاق میفته ولی رو فرم اومدن خیلی دیر....مهم تناسب اندامه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چاق شدن سریع اتفاق میفته ولی رو فرم اومدن خیلی دیر....مهم تناسب اندامه

من خودم با اینکه لاغرم چندساله ورزش میکنم قدمم کوتاه نیس قبلاً چاق بودم خوش فرم  خیلی خوش هیکل . از وقتی لاغر شدم شبیه چوب خشک شدم  فقط ۴کیلو‌ کم مردم 

من خودم با اینکه لاغرم چندساله ورزش میکنم قدمم کوتاه نیس قبلاً چاق بودم خوش فرم  خیلی خوش هیکل ...

منم خیلی شدید لاغر شدم از فرم افتادم قبلا عالی بودم الان ورزش نمیکنم اینطوری شدم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
طب سنتی پیگیری کردی؟ معمولا با اصلاح مزاج میتونی وزنتو بالا ببری. افرادی که مزاج خشکی دارن لاغرن.&nb ...

ارع نوشته بود رطوبت بدن زیاد کنید کلی دوا درمون از عطاری خریدم اب زیاد خوردم ولی هیچی 

2740
ارع نوشته بود رطوبت بدن زیاد کنید کلی دوا درمون از عطاری خریدم اب زیاد خوردم ولی هیچی 

آب زیاد نباید بخوری گلم

کسی که میخواد لاغر بشه میگن آب بخور که سوخت و ساز بدنتو ببره بالا. شما باید رطوبت بخش مصرف کنی که اونم بستگی به طبع بدنت داره. نرو عطاری. برو زیر نظر یه حکیم حاذق. 

فقط میخام ۴کیلو بیشتر بشم  چون لاغری بهم نمیاد. البته ب نظر خودم میاد فکر کنم اطراف من لاغر دوس ...

چکاربه بقیه داری واسه خودت زندگی کن.ولی در کل لاغری و خوش فرم بودن خیلی بهتره

چکاربه بقیه داری واسه خودت زندگی کن.ولی در کل لاغری و خوش فرم بودن خیلی بهتره

وقتی خرن و بدسلیقه   مامانم میگه تو لاغری بدهیکلی ببین دختر خالت مثل توپ قلقلیه چه خوش هیکله ‌. 

2706