2737
2734
عنوان

جراحی دندون نهفته

82 بازدید | 17 پست

سلام.دخترم الان ارتودنسی داره.

و دکترش گفته یکی از دندوناش نهفته س.

که باید جراحی بشه.

می خواستم بدونم کسی تجربه ای داره؟

که چطوری هست و اینکه آیا خیلی درد داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دندون عقلام دوتاش نهفته بود جراحی کردم ،تو تایم جراحی که بیحسی زد و کار دکترم عالی بود هیچی نفهمیدم ولی بعدش پدرم دراومد دوهفته درد شدید داشتم

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2731

جراحی دندون عقل نهفته رو میدونم ولی اینو نه

درد نداره اصلا همش به مهارت پزشک مربوطه 

بعد از انجام کار هم پزشکش خوب باشه اذیت نمیشه ولی خوب نباشه خیلی سخته ورم میکنه و ...

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2738

من چهار تاش رو جراحی کردم 

مراقبت بعدش خیلی مهمه 

زمان کار درد نداره و بیشتر فشار هست 

اما بعدش بله تا سه روز اول درد شدیدی داره 

بازم فرق داره فرد به فرد

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
خیلی ممنون. فقط یه سوال دیگه،غذا خوردن توی این مدت چه چوریه؟ چیا می تونه بخوره؟

والا دوست من اینکارو کرده بود دوروز چیزای خیلی سرد یا خیلی گرم نمی‌خورد بازم از دکتر بپرسین بهتر راهنمایی میکنه

خیلی ممنون. فقط یه سوال دیگه،غذا خوردن توی این مدت چه چوریه؟ چیا می تونه بخوره؟

عزیزم غذا هایی که میخوره باید سرد نزدیک به ولرم باشن 

یک ساعت نیم تا دو ساعت بعدش که گاز رو برمیداره فقط بستنی بخوره با همون سمت 

سعی کنه دیگه چیزی نخوره تا چند ساعت بعدش 

قرص هاشو حتما حتما سر وقت بخوره 

تا 24 ساعت من خودم چیزی نخوردم جز بستنی دوتا 

و دهان شویه هم استفاده نکردم 

از 24 ساعت به بعد دیگه شروع کردم فقط غذا های خیلییییییییییییی نرم و ابکی تا دو سه الی چهار روز 

که چیزی تو بخیه و حفره دندونش گیر نکنه

دهان شویه که پزشک میده هم تا سه چهار روز استفاده کنن خوبه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2706