2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود من غیب میشم اون زمان تا وقتی که حالم خوب شه و اصلاا این اخلاقمو دوستش ندارم...

مشکل منم همینه که طرف غیب میشه . اگه کسی سیریش بشه ک کجایی و نیستی بیشتر دور میشی ؟ یا خیلی بت فشار نیاره باش حرف میزنی ؟

2731
مشکل منم همینه که طرف غیب میشه . اگه کسی سیریش بشه ک کجایی و نیستی بیشتر دور میشی ؟ یا خیلی بت فشار ...

خب اخلاقیات متفاوته.ولی من به شخصه دوست دارم طرف پیگیرم باشه طی این مدت و فراموشم نکنه

نمیتونم جوابشو بدم ولی اینکه طی این مدت بدونم به یادم بوده بعدا واسم باارزشه

یعنی هبج جوره جوابشو نمیدی ؟ حتی اگ عشقت باشع

نه واقعا

من اون لحظه حس میکنم ناراحتم و حالم بده و نمیخوام حس منفیمو بهش منتقل کنم دلم نمیخواد ساید ناراحتمو ببینه اگر یه مدت تنها باشم نهاایتش یک ماه خودم بعدش بهش پیام میدم عذرخواهی میکنم

اگرم طرفت اینجوریه اصلاا خودتو نگران نکن بعد گذشت چند هفته خودش برمیگرده فقط بهش فرصت و زمان بده من میشناسم این مدل آدمارو چون خودمم جزوشونم...

نه واقعا من اون لحظه حس میکنم ناراحتم و حالم بده و نمیخوام حس منفیمو بهش منتقل کنم دلم نمیخواد ساید ...

الان ینی یهو وسط رابطتت میری جواب نمیدی بعد ی ماه برمی‌گردی منطقیه این ؟

2740
الان ینی یهو وسط رابطتت میری جواب نمیدی بعد ی ماه برمی‌گردی منطقیه این ؟

خب برای من منطقیه

شده اینکارو بارها کردم و واقعا قصد جدایی با منظور خاصی نداشتم

ولی خب بازم میگم بستگی به طرف مقابلت داره که بشناسی چطور آدمیه

خب برای من منطقیه شده اینکارو بارها کردم و واقعا قصد جدایی با منظور خاصی نداشتم ولی خب بازم میگم ب ...

نمیشه ی پی ام بدین که میخاین به مدت تنها باشین ؟ خیلی سخته ؟

نمیشه ی پی ام بدین که میخاین به مدت تنها باشین ؟ خیلی سخته ؟

من به شخصه اون لحظه میگم نمیخوام اینو بگم که طرف ناراحت شه یا به دل بگیره بعدم اینکه اونقدر حالم بده که به این چیزا نمیتونم فکر کنم و بعد میبینم انگار یه زنجیر بهم وصله از ناراحتی که اجازه باز کردن پیامشو بهم نمیده

بازم میگم جزو اخلاقیاتی که دوسش ندارم و امیدوارم یروز بتونم ترکش کنم...