2733
2734

سمتش نمیره.. بهش گوش نمیکنه

دیگ چرا  تلاش میکنه  دخالت کنه

واقعا موندم توش

بعد اینجوریه ک ادعا داره.. حتی شوهرش بهش میگ

کم ادعا کن😐

واس من پز میده اخه چرا

خوشحال نباش شوهرت با مادرش اینطور صحبت میکنه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشحال نباش شوهرت با مادرش اینطور صحبت میکنه 

دقیقا یه روزی هم با خانمش این کارو میکنه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2738
خانمش خوب باشه این کارو نمیکنه

آینده بهت نشون میده عزیزم

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
هرکس مخل زندگی مون شه باید بد رفتاری و کم محلی ببینه

ببین اون مادرشه به خودش اجازه داده اینطور بهش بی احترامی کنه مطمئن باش روزش که بشه بدترشو سر خودت میاره 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
ببین اون مادرشه به خودش اجازه داده اینطور بهش بی احترامی کنه مطمئن باش روزش که بشه بدترشو سر خودت می ...

آفرین.این یک اصل مهم در زندگی هست.من خیلی سال پیش تو یه مقاله روانشناسی همین مطلب رو خوندم

2706