2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ مارکی خریدی گلم اگه زحمتی نیست روش استفادتونم میگید 

مکث۱۴ اسمش.نارنجیه.

پنج تا کیت نواری داره داخلش ،

پریودتون که تموم شد اجازه بدین هفت روز بگذره، روز هفتم اولین کیت رو بزنین(ادرار ناشتا نباشه و دومین ادرارتون در. طی روز باشه و هرروز همون ساعت کیت بزنید) 

روزی که دوتا خط پرررر رنگ بهتون داد، ینی حدودا  ۲۴ ساعت بعدش تخمک ازاد میشه ،اقدام کنید

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=336589337]اووو حوصله میخواد . من میگم برن کاشت کنن😄[/QUOTE

آره دیگه خدایی حوصله میخواد یک ماه تا 40روز

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
2728

کیت تخمک گذاری مدیکور

مدیکور از همش بهتره 

از صبح روز ۱۰ کیت میزاری وقتی دو تا خط مثبت شد و پررنگ یعنی داری ب تخمک گذاری نزدیک میشی وقتی پایینی پررنگ تر بالایی شد یعنی باز نزدیک میشی اقدام میکنی ۱۲ستعت بعدشم ی اقدام دیگ

و ب کیت زدن ادامه میدی وقتی خط پایینی کمرنگ شد یعنی تخمک آزاد شده

اگ دوره هات منظمه ی دو سه دوره ک انجام بدی دستت میاد

منم اینجوری فهمیدم و اقدام کردم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
چه جوری تغذیتون

یک ماه باید انجام بدید 

هر روز یک خربزه میریزی  میکسر آب خربزه خودت یه لیوان شوهرت یه لیوان تا دوهفته 

بعدش  نیم ساعت قبل رابطه خودت توت فرنگی شوهرت قهوه با شکر میخوره  حالت سجده خانوم باشه و زودتر ارضا بشن بعدش آقا تا صبح تا پهلو راست میخوابی 

اسمش نذر میکنی محمد یا علی میذاری

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
منظم نبود ولی الان منظم شده اینجوری جوابش درسته؟

بله.منظم دقیق تره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙