2733
2734
عنوان

خوشبحال دهه 50-60-کار بر آقا هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 94 پست
همشون اینجوری نیستن  الان میگی همه مردا پدرای مام حساب میکنی ولی آدم خوبم هس  حتی زن خرا ...

ببین خییییییلی کم پیدا میشه، بین مردا...

شاید فقط یکی دو درصدشون لیاقت این موضوع رو داشته باشن. خیانت غوغا می‌کنه بینشون. به نظر من مرد باید دغدغه داشته باشه، اگه نداشته باشه سرش میره تو گوشی و هزار بلا سر اون زندگی میاد...

میگم که در حالیکه الان نسبتن در آمد داره ولی کسی که تو این کاره شغلشو مخفی میکنه

آها از اون نظر یعنی جایگاه اجتماعی خوبی نداره شغله و بخاطر همین مخفی می‌کنند. 

خب بنظرم اونم شغله دیگه اینجا که مجازی ما طرفو نمیشناسیم اشکالی نداره

ما همسایه قبلی مون اینکارو میکرد منم اصن قضاوتش نمیکردم چون میفهمیدم زندگی سختی داره و سنش زیاده واسش سخته دنبال یه کار خوب بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با حرفتون مخالفم الان هم میشه خانه دار شد ولی باید تلاشت بیشتر باشه 

حالا همه حمله میکنند نفست از جای گرم بلند میشه 

اما من جوانهای را میبینم که با درایت و فکر اقتصادی کم کردن مخارج کم کم خونه دار میشوند 

برخی اوقات با خودم میگم اینها بقیه را نمی بینند 

اگه می بینند پس چرا  تفکراتشون با بقیه فرق داره 

دختر یکی از اشنایان چند ماه پیش ازدواج کرد بخدا قسم مهرش ۱۴ سکه فقط این دختر یک حلقه خرید والسلام 

وام ازدواج شان را روی  هم گذاشتند و یک پس اندازه کوچیک یک امارتمان ۶۰ یک جای دور تو اصفهان خریدند بهارستان 

تمام این خونه پر شد از وسایل دست دوم اما تمیز 

عروس و داماد رفتند یک مشهد برای عروسی هر دو دانشجو هستند کار دانشجویی میکنند و وامها را پرداخت میکنند 

با حرفتون مخالفم الان هم میشه خانه دار شد ولی باید تلاشت بیشتر باشه  حالا همه حمله میکنند نفست ...

شهنرهای کوچیک میشه خونه خرید با وام و فروش طلا و قرض و کمک پدر و مادر

ولی کسی که محل زندگیش تهران باشه کارش تهران باشه واسش سخته خونه خریدن 

مگر اینکه جای پرت تهران و حاشیه خونه بخره که  رفت و آمدش سخته اگر ماشین نداشته باشه

2731
اون موقع هم عوارض جنگ بود و مشکلات دیگه داشتن  باید بگی خوش بحال جوونای دهه ۴۰

ان موقع هم خیلی مشکلات بوده شما نبودید ندیدید. پیشنهاد میکنم کتاب جعبه سیاه رو بخونید 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

خیلی سخته امسال ۲۰۰میلیون باید بزارم روی رهن خونه.‌..یه قرونم نداریم انقد غصه میخورم معده درد گرفتم

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
2740

اون زمان خونه ها الونك بود جوان ها خونه نداشتن اكثرا تو اتاق مادرشوهر زندگي ميكردن 

لباس ها تا پاره پوره نشه بيرون نمينداختن غذاها اغلب اش يا چيز ساده بود 

عروسي با كمترين جهاز و هزينه تو خونه ها گرفته ميشد 

كمتر كسي ماشين داشت يا حتي تلويزيون 

خيلي دلت ميخواد بسم الله مثل اره دوران زندگي كن 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد

آنقدر فاز ناامیدی نزنین خدا همیشه هست و حواسش هست  حتما میشه نگران نباشین 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2706