2733
2739
عنوان

خوشبحال دهه 50-60-کار بر آقا هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زیاد دیدم دهه ۵۰ و ۶۰ که به میانسالی دارن‌میرسن هنوز خونه ندارن ،میخوام بگم زمان ما هم به مراتب همه چی سخت بوده نسل سوخته بودیم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

بله...شرایط برای همه همینه دیگه متأسفانه، سخت شده ...اما خوب خدا ، همون خداست، بالارفتن و پایین اومدن قیمتها و مشکلات ارتباطی به بخشندگی و قادر مطلق بودن خداوند نداره،..و همچنان هم تنها کفایت کننده و روزی رسان همه مخلوقاته... 

2728

خودم ۱۹سالمه یه کار توپی پیدا کردم خودمم رئیس خودمم خب هم پول در میارم 

(تورو خدا شغلمو نپرسید حاضرم فکر کنید شوگر زدم یا دزدم ولی نگید شغلت چیه)

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2738

درک میکنم خونه دار شدن با این درآمد ها سخته 

مگر اینکه ارثیه بهتون برسه

یا یه زمینی ماشینی از قبل داشته باشی بفروشی بری خونه بگیری

هرچقدر هم کار کنیم خونه ایی که ۵۰ سالگی بخوای بهش برسیم لطفی نداره فقط یه خوبی داره که بچه ها تو سختی نمیوفتن

2706