2737
2739
عنوان

بدون دیپلم میشه رفت دانشگاه آزاد؟

151 بازدید | 13 پست

خیلی از امتحان نهایی میترسم فکر کنم یکی دوتا درس رو بیافتم😢😢😢

اگه شهریور هم پاسش نکنم بهم دیپلم نمیدن؟؟

بعد نمیتونم برم دانشگاه؟؟حتی ازاد؟؟😢😢😢

وقتی پاس نشی خب چرا باید دیپلم بدن

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پاس میتونی بشی برای نمره بالا سخته  اگر بخونی نمره خوبی میگیری    فقططط بخون 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2738

شرط معدل نداره آزاد

یجور بخون ۱۰-۱۲ شی فقط

۷ هم بشی میتونی تک ماده کنی

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
اصلا تمرکز ندارم متاسفانه😢😢 هدفمم اتفاقا حقوقه  حتی ازاد

عالی گلم ایشالله موفق باشی  تمرکز نداشتن ک مشکل بدیه حتی منم الان ندارم ولی فعلا برای هدفت خودتو جمع و جور کن بخونی اصلا یه درصد نگران پاس نشدن نباش  بخونی میتونی حداقل نمره قبولی رو بگیری

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎