2737
2734

به نظرتون اگه تجربی قبول شدم دندونپزشکی انتخاب کنم یا بعدا برم فرهنگیان یا اینکه وکالت بخونم؟ کدومشون درامد بهتری داره؟  (نمیدونم چرا دوست دارم برم دانشکده افسری😂😁)

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درآمد فرهنگیان کمه خوابگاهی ۴ و خورده ترددی ۶ و خورده 

تازگیا هم مقرری کم کردن ازمون ده میلیون تومن

ولی از همون ترم اول حقوق داری 

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍
اینم سوال داره؟

شما که جواب رو میدونی بفرما و بنده رو آگاه کن🧡✨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
شما هنوز خودتو هم نشناختی ببین چی دوست داری و به روحیه ات میخوره همونو برو

توی بدترین شرایط ممکنم😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما که جواب رو میدونی بفرما و بنده رو آگاه کن🧡✨

به هر کدوم علاقه داری . درآمد فرهنگیان خیلی کمه ولی خب ۳ ماه تعطیلی تابستون و حقوقتم میگیری . درآمد دندون هم زیاده به نسبت البته الان شما ۹ امی تا اون موقع احتمالا بیشتر اشباع میشه . حقوق هم آنچنان واسه خانما راحت نیست

اینجوری رو چند شاخه میپری خوب نیستا یهویی احساسی تصمیم نگیر فک کن دربارش منم همین الان میتونم بگم هم به مزون هم کلینیک زیبایی و هم به آنلاین شاپ علاقه دارم ولی اول باید رو یکی تمرکز کنم بدتر مسیرمو گم میکنم تهشم به بی راهه میرسم ۴تا شغل متفاوت گفتی

به هر کدوم علاقه داری . درآمد فرهنگیان خیلی کمه ولی خب ۳ ماه تعطیلی تابستون و حقوقتم میگیری . درآمد ...

مزایا و معایب حقوق چیه؟  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۹ و انتخاب رشتم چند ماه دیگست

گلم بر اساس علاقت انتخاب کن ولی هدف داشته باش مثلا من میخوام برم این رشته به  فلان رشته دانشگاه درس بخونم و کنکورم رو بترکونم  درباره رشته  سختیش و بازار کارش تحقیق کن  ببین بری دبیرستان میتونی مثلا فلان رشته رو بخونی؟  انسانی و تجربی دو تا دنیا جدا هستن  ببین علاقت ب درسای جامعه شناسی و روانشناسی و ادبیات تخصصی بیشتره یا فیزیک و شیمی و زیست     باید ملاکت علاقه+ درآمد عالی باشه     باور کن ۸۰ درصد تجربی ها الکی چون همه میخوان برن  تجربی وارد این رشته میشن و ۲۰ درصد موفق فقط میشن

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
اینجوری رو چند شاخه میپری خوب نیستا یهویی احساسی تصمیم نگیر فک کن دربارش منم همین الان میتونم ب ...

دقیقا خیلی بده. هر کاری هم میکنم متوجه علایقم نمیشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو فعلا یه چیزی از روحیات و توانایی هات دستت بیار ببین چند چندی با خودت حقوق معلمی بیمارستان سه تا دنیای متفاوت اوردی باهم مقایسه میکنی 

ضمنا دندون و حقوق میخایی از همین اول در حد مرگ بشین بخون 

خودم با معدل بیست رفتم تجربی با معدل نوزده و هفتاد تو تحربی معلمی خوندم پس فکر نکنم چیز اسونی هستن🙂

2706