2733
2734
عنوان

چطوری تا شنبه...

59 بازدید | 5 پست

ریاضیو جمعبندی کنم؟ ۴ فصله، و ۶۰ درصدشو بلدم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

سال چندمی

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریاضی رو فقط نمونه سوال حل کن فقطططط چون من رشته خودم ریاضی بوده میگم بهت.

۲۰ دقیقه توضیح درس رو بخون ۶۰ دقیقه سوال حل کن فقط .

ریاضی فقط سواله با خوندن نمبشه نمره گرفت

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2731
ریاضی رو فقط نمونه سوال حل کن فقطططط چون من رشته خودم ریاضی بوده میگم بهت. ۲۰ دقیقه توضیح درس رو بخ ...

از دو فصل،دو مبحث رو بلد نیستم

چطور توی مدت زمان کم یاد بگیرم؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
از دو فصل،دو مبحث رو بلد نیستم چطور توی مدت زمان کم یاد بگیرم؟

دو تا مبحث کمه که

روزی یه مبحث رو بخون بعد سوالای همون رو حل کن اگر نفهمیدی هم فیلم ببینیدمن خودم ریاضی نهم رو چند سال پیش تو غیر انتفاعی درس دادم یع سری مسائلش عبن مجموعه ها پایس سعی کن خوب یاد بگیری اگر بری رشته بیاضی در درس آمار و در درس ریاضی تجربی و حتی آمار ریاضی کاربردیه

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊