2733
2734
عنوان

برای تولد دوستم چی بگیرم بنظرتون؟

165 بازدید | 18 پست

بچه ها چندوقت دیگه تولد یکی از دوستامه دلم میخواد برای تولدش یه چیز ساده نگیرم (مثلا پاکت پول و اینا نباشه) یه چیز دهن پر کن و خفن باشه در ظاهر ولی خیلیم گرون نباشه.

تو فکرم بود براش ادکلن بگیرم ولی میگن جدایی میاره،شما پیشنهادتون چیه برای کادو؟!

باکس لوازم آرایش 

دسته گل 

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خرافاته عزیزم عطر جدایی نمیاره❤️

ساعت بگیر

یا یه باکس سفارش بده توش لوازم ارایش باشه

یا کتونی بگیر

کیف هم خوبه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2740

ی تابلوی خوشگل، ساعت برای اتاقش حتی رومیزی .،چراغ مطالعه، باکس لوازم ارایش و بادی اسپلش، ست لباس زیر ، کلاه افتابی، کوله ، عینک افتابی، ساعت ، ست لباس ورزشی، ست خونگی ، صندل، دمپایی روفرشی ، کاپ و عروسک و گوی

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706