2737
2739
عنوان

با پیج دیگم بهش پیام دادم 😭😭😭

266 بازدید | 14 پست

من 100ت به حساب زدم  برای استخدام ادمینی  خیلی سریع سریع جواب میداد وقتی پولو زدم همه ویس هاش 

پاک کرد الان پیج جدید ساختم ببینم چی میشه شماره شرکتشون یاشماره خودش گیر بیارم 

اصلا جواب نمیدن خودمو حر دادم ولی جوابی دریافت نکردم 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۱۰۰ هزار تومن یا ۱۰۰ میلیون؟

هزار پولو از خواهرم قرض کردم دادم 

الان جوابمم نمیدن من باید از کجامیذونستم کلاهبرداره اخه کلی رضایت داشت 😔😔😔

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
شاید بلاکت کرده

انلاین بودنش معلومه 

هزار پولو از خواهرم قرض کردم دادم  الان جوابمم نمیدن من باید از کجامیذونستم کلاهبرداره اخه کلی ...

بابا اینهمه میگن به این پیجا اعتماد نکنید کلاهبرداریه 

خب یعنی نمیتونی پول رو بهش برگردونی؟

پول خیلی زیادی نیس آخع

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم

متأسفانه کلاه برداری کرده نگید ۱۰۰ تومن کمه 

روزی سه نفرم اینجوری کنه ماهی ۸-۹ تومن درمیاره

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍
بابا اینهمه میگن به این پیجا اعتماد نکنید کلاهبرداریه  خب یعنی نمیتونی پول رو بهش برگردونی؟ پ ...

😔من اولین بار بود اینجوری خودمو بدبخت کردم 

چرا این همه ادم یکی ازشون شکایت نکرده 😔😭😭😭

که این پیج های لعنتی اینحوری  نکنن

2706