2737
2734
عنوان

مادرشوهر عوضی دارم من

1109 بازدید | 24 پست

من هربار بهش زنگ میزنک جواب نمیده شوهرمم دیده دیروز خود شوهرم گوشیمو برداشت ب مادرش زنگ بزنه گوشیش دم دست نبود بازم مادرش جواب نداد بد من با لبخند گفتم اون جواب منو نمیده از گوشیه خودت زنگ بزن گفت ن چرا انقدر توهم میزنی منم خندیدم دیگه ادامه ندادم ک فکر نکنه برام مهمه الان اومده میگه رفتم شمارتو تو گوشیه مامانم سیو کردم بهش گفتم چرا جواب نمیدی گفته ب خدا نشناختم شمارشو درصورتی ک من چندبار زنگ زدم بهش اخه چند ماهه خطمو عوض کردم منم با خنده گفتم آها شماره غریبه رو جواب نمیده مزاحمش نشن🤣🤣😂اخه نمیدونم چی تو خودش دیده ک جواب منو نمیده بدم میاد شوهرمم هی منو مجبور میکنه زنگ بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به هییییچ عنوان دیگ زنگ نزن بهش حتااگ دعوات بشه باشوهرت سره این موضوع

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
خب چه دلیلی داره هر  بار بهش زنگ میزنی مگه‌مافیاس که جواب ناشناس نمیده یا ادم مهمیه ول کن بیک ...

خب ی بار زنگ زدم دعوتشون کنم جواب نداد ی بار زنگ زدم عید رو تبریک بگم عید فطرم زدم جواب نداداین بارم ک شوهرم زنگ زد دیگه ب هیچ عنوان نمیزنم

حالا من جواب اونو نمیدم .اخه هربار زنگ زده جز چرند گفتن وتیکه و آزار من چیزی نداشته   منم جوابشو نمیدم چون حرفی بااین ادم ندارم. بعد انقد گستاخه زنگ میزنه اون چرندیاتی ک قراره بمن بگه رو ب شوهرم میگه 

2740

دلیل زنگ زدنت چی بود من هیچ وقت شماره مادرشوهرمو نداشتم 😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

خب گلم شاید واقعا نمیدونسته شمایید ترو خدا نصبت ب مادر شوهر انقد جبهه نگیرید 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
ی بار زنگ زدم دعوتشون کنم دو سری هم واسه نوروز و فطر زنگ زدم

میبینی اهل تلفن نیست بهش زنگ نزن هروقت همسرت زنگ زد گوشی رو ازش بگیر بهش نبریک بگو 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706