2737
2739
عنوان

کنکور لطفا راهنمایی کنین

88 بازدید | 9 پست

اگه آماده نبودیم وفقط از ۳ساعت درحد ۳۰الی ۴۰دقییقه بتونیم ک سوالارو پاسخ بدیم یعنی دراون حد میدونیم 

بقیه زمان رو چیکار کنیم ؟

نمیشه ک خوابید 

از اون ورم مراقبا هستن یا بقیع مثلا انگار می‌خوان نگاه کنت معذب بشی وخجالت بکشی از بیکار بودن و انجام دادن 

خودمو الکی مشغول نشون بدم هم خیلی مسخرست وکلی سردرد میگیره آدم  

از رو سوالا بخون

نقاشی بکش😂

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگی واقعا باید چیکار کنیم همه رو بشینیم؟

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2728

وقت بزار رو سوالهایی که فکر میکردی بلد نیستی شاید ظاهر سوال سخته ولی میتونی حلش کنی 

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

به این فکر کن که اگ خوابت برد خبرنگار عکسو ازت گرفته و گذاشته تو سایتش با عنوان (خواب شیرین یک کنکوری)🤣🤣🤦‍♀️

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2738
وای مرسی فکر خوبیعععهه  واقعا  میتونم نقاشی بکشم یا فکری ک دارم بنویسم یا یه چیزی بنویسم ...

موفق باشی💛

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......