2733
2734
عنوان

سوغات یزد برای شکموها...

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 44 پست

خاستگارم داستم راه ندادن 

بنده خدا واسطه منتظره من کنکورم تموم بشه 😅ولی گمون نکنم بیان 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
اره شکهر سراغ داری؟😅با شوهرت اشتی کردی

نه ولی چن تا از همکارای شوهرم ازدواجی ان 😂

ارع بابا من قهر نمیکنم الکی ادای قهرو ب خودم میگیرم😅

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاستگارم داستم راه ندادن  بنده خدا واسطه منتظره من کنکورم تموم بشه 😅ولی گمون نکنم بیان

هرچی خیره انشاالله

چیکارسن سالشع؟

راستی خودت چن سالته

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ولی خیلی ازدواجی ام 😅

منم خیلی ازدواجی بودم قبلا بخدا😂

2728

مهرفی کن راحت باش

اتفاقا من شوهر نظامی دوست دارم 

ولی اینو بگم خانواده مادری و پدری اصلا مذهبی نیستن و برعکسن من فقط چادری ام و مذهبی

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
هرچی خیره انشاالله چیکارسن سالشع؟ راستی خودت چن سالته

هیچیشو نمیدونم 

خودم مرداد میرم تو ۱۹

2740
میگفتن به خاطر سیل بافت تاریخیش در خطر بوده، آره؟

این دفعه گمونم بریزه همش اب ورداشته همه جارو🤣

2706