2733
2739
عنوان

سوغات یزد برای شکموها...

649 بازدید | 44 پست

خوراکی؟  

باقلوا..قطاب..کیک یزدی..قهوه یزدی"معروفه و شیرینه (خواستی بیا فقط مسجد جامع)"..لوز..شیرینی پنجره ای..سوهان و سوهان اردی..نان برنجی..شولی"مثل آش"..پشمک..حاجی بادام

صنایع دستی؟  

ترمه..ظروف سفالی"بسیار زیبا"..چادر شب..زیلو..دارایی بافی..شعر بافی..ظروف مسی

معروف ترین و با کیفیت ترین برند شیرینی یزد؟

شیرینی حاج خلیفه رهبر

جاهای تفریحی و دیدنی؟  

زندان اسکندر..مدرسه ضیائیه..مسجد جامع"صنایع دستی و کافه ها"..خانه لاری ها..کوچه های اشتی کنون..میدان امیر چقماق..اتشکده زردشتیان"خیلی هرسال شلوغه و معروف"..باغ دولت آباد..دخمه زردشتیان..آب انبار 6بادگیر..بازار مس گری..

به دیدن یزد اگر میرین.درکنار بازدید قدم زدن در بافت تاریخی.نوشیدن چای در پشت بام به همراه تماشای بادگیر ها و کشف خشت به خشت این شهر را فراموش نکنین...سفر در یزد یعنی سفر در تاریخ...

سوالی دارین بپرسین عزیزان؟

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر اومدم یزد حتی میدونم حاج خلفه رهبر کجاست 

خوش بیای  کجاست؟همه جا هست ولی اصلیش یه جا دیگس

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2728

قشنگ بود میدون امیر چقماق رفتم تا نزدیکی اون آتشکده  رفتم   سوغاتی خوراکی زیاد آوردم بعدشم کیف ترمه خریدم  دیگع اگع کار دیگه ای کرده باشم  بهت میگم راستی  چندتا توریست روس دیدم🤣🤣🤣

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2740
همون اصلیش دیگه نزدیک سید جعفر ه ،والا همه شیرینی فروشی هاتون اسم  حاج خلیفه دارن

بله مرکز اصلیش بلوار جمهوریه

از اونجا به شعبه های دیگشونم میره  

بله مرکز اصلیش بلوار جمهوریه از اونجا به شعبه های دیگشونم میره    

من فقط اسم خیابونها اتون خیلی خوب بلد نیستم ولی عاشق شهرتون و بافت سنتی ش و بازار ش و همه چیز ش هستم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
من فقط اسم خیابونها اتون خیلی خوب بلد نیستم ولی عاشق شهرتون و بافت سنتی ش و بازار ش و همه چیز ش هستم ...

همیشه به خوشی

باعث افتخاره  

2706