2733
2739
عزیزمن چرا به خودت انقد استرس میدی؟نیاز به سرویس داشتی سریع میری و میای ..اروم باش عزیزم.. اب کم کم ...

ای وای نه اگه برم سرویس که کلی وقتم گرفته میشه

من یکم مثانم بیش فعاله استرس هم بگیرم بدتر میشم اصلا موندم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اینا خدا کنه قبول شم😓

ایترس نداشته باش قشنگ من🤍مهم این بوده تو جزوه رو خوندی..سوالا از جزوه هست..تستایی که من زدم دقیقا خود جزوه هست..رو اون تسلط داشته باشی کافیه..

انقدم روحیه اتو نباز..ازکجا میدونی تو بهتر از کسی که تست زده نخونده باشی و ندرخشی ؟

امیدت به خدا باشه عزیزم...محظ احتیاط یه دوسه تا تستم بزن..

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2728
ای وای نه اگه برم سرویس که کلی وقتم گرفته میشه من یکم مثانم بیش فعاله استرس هم بگیرم بدتر میشم اصلا ...

چقدر پیچیده میکنی اگه تجربی هستی بعد از درس فیزیک اب بخور اونم طوری که دهنت تازه بشه 

ای وای نه اگه برم سرویس که کلی وقتم گرفته میشه من یکم مثانم بیش فعاله استرس هم بگیرم بدتر میشم اصلا ...

ای بابا میزنمتااا🤨

الان اینده تو گیر سرویس رفتنت هست؟

یعنی ۵ دقیقه بری بیرون برگردی همه چی تمومه؟

قربونت برم اصلا شایدنیاز پیدا نکردی..ذهنتو الان اصلا درگیر نکن..شبم غذاهای عذر میخواهم ادرار اور نخور

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2740
قربونت برم ممنون عزیزم💛💛💛

خدانکنه دختر مهربان❤️🤍

انشاالله هممون فردا با حال خوش میایم خونه

🥲

تلگرام داری؟

شمارت تو خصوصی اگه خواستی بده تا برات یه جزوه جمع و جور تست بدم بزنی...خودمم گذاشت شب بزنم

ای بابا میزنمتااا🤨 الان اینده تو گیر سرویس رفتنت هست؟ یعنی ۵ دقیقه بری بیرون برگردی همه چی تمومه؟ ...

😭اصلا استرس همه چیو دارم 

مثلا با خودم میگم نکنه اونجا رفتم سردم شد یا گرمم شد 

یا نمیدونم نکنه مثلا بیفتم جای پر از سر و صدا 

از یه ورم کارت ملی و شناسنامه عکس دار ندارم 😭میگن دفترچه بیمه رو ببر اگه اذیت کنن چی😭

تلگرام داری؟ شمارت تو خصوصی اگه خواستی بده تا برات یه جزوه جمع و جور تست بدم بزنی...خودمم گذاشت شب ...

امکانش برای منم بفرستی؟

خیلی نیاز دارم بهش

خوشحال میشم بتونم کمکت کنم🦦💛
😭اصلا استرس همه چیو دارم  مثلا با خودم میگم نکنه اونجا رفتم سردم شد یا گرمم شد  یا نمید ...

فدات بشم اخهه

مثبت باش 

ذهن ما خیلی قویه هر چیزی رو جذب میکنه...مراقب افکارت باش...

برو یه اهنگ مدیتیشن دانلود کن بشین..چشمات ببند به موفقیت به اتفاقاتی که دوست داری رخ بده فکر کن.. معجزه میکنه..

امکانش برای منم بفرستی؟ خیلی نیاز دارم بهش

تو خصوصی بهم شمارتو بده

2706