2733
2739

بعد خیانتی که دیدم تصمیم گرفتم قوی باشم و روی خودم سرمایه گذاری کنم جای اینکه خودمو وقف همسرم کنم ... 

تصمیم گرفتم مطالعه آمو بالا ببرم فیلم های آموزشی ببینم به خودم برسم ورزش کنم موهامو رنگ های که دلمو شاد می‌کنه بذارم برای خودم برم پیاده روی و تو محله بگردم دوستای جدید پیدا کنم زبانمو ادامه بدم برای تافل و انداممو بهتر کنم، هر چیزی که خودم هوس کردم درست کنم و با عشق به خودم و خونم رسیدگی کنم دیگه بودن و نبودن همسرم مهم نیست ... کلاس رانندگی ام همین روزا ثبت نام میکنم دیگه خودمو نیازمند به مرد نمیذارم هر چند که تا الان هم اونجوری نیازمند نکرده بودم ولی از اینجا به بعد می‌خوام قدرت دست خودم باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره ولی اینا ظاهر اکه درونی باشه خیلی بهنر میشه 

از ته دل دوست داشتم تغییر کنم ... این کار همسرم باعث شد جدی تر و مصمم تر بهشون فکر کنم چون واقعا دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم باید روی خودم سرمایه گذاری کنم ... 

2740
از ته دل دوست داشتم تغییر کنم ... این کار همسرم باعث شد جدی تر و مصمم تر بهشون فکر کنم چون واقعا دیگ ...

حتما همینطور میشه وقتی حرکت کنی دیگه رها نمیکنی 

منمم قصد دارم ولی حوصله نیست و بچه دارم نمیشه

اینکار درسته من نمیتونم قضاوت کنم ولی ای کاش بتونی اینارو در کنار همسرت انجام بدی 

وقتی اون کارو کرد ... حقیقتش عشقم بهش مثل سابق نیست دیگه، خودش خراب کرده بهش فرصت دادم درستش کنه ولی من بهش اعتماد ندارم دیگه و سر همون می‌خوام بیشتر به خودم برسم و بیشتر خودمو دوست داشته باشم ... 

واینکه اینو یادم رفت بگم با این کار دارید به همسرتون میقبولونید که پس هر غلطی میخای بکن من حرفی نمیزنم اونم که از خداشه وقتی شما سکوت میکنی و کنار میای باید به این ادما اشتباهشون رو یاداور شد نه که کنار امد 

میبری خیانت چیزی نیست که بشه چشم پوشی کرد به نظرم خودتون رو نجات بدین تا اینکه بخاین کنار بیاین با خ ...

میدونید دلم نمی‌خواد پدر مادرم غصه بخورن از یه طرفم یه بار پاش خطا رفت ( کار به جاهای باریک نکشیده بود) درسته از دلم نمیره ولی اون همه خاطره خوب و این چند وقته که شدیداً عشقشو بهم ثابت کرده بود باعث شد یه فرصت آخری بهش بدم ... ( چت ها مال یک سال پیش بود که بلاک کرده بود طرف رو ولی من تازه دیدم و اون زمان ما ازدواج کرده بودیم و سرخونه خودمون بودیم ) 

2706