2733
2739
عنوان

سر ظهر زنگ زده طلبکارم هست

322 بازدید | 10 پست

خواب بودم

نیم ساعت پیش زنگ زده که از رفاه زنگ میزنم میخام با سرپرست حرف بزنم

میگم نیست

میگه بیمتون چیه

میگم واس چی 

میگه کارت خدماته

گفتم هزینه داره 

میگه نمیدونم از کارشناس باید بپرسی

میگم زنگ زدی اطلاعات میگیری که میخای کارت صادر کنی نمیدونی هزینه داره یا نه

گفت خب بالاخره ی هزینه ای داره کارت ملی که گرفتی هم هزینه داشت 

گفتم نمیخایم

میگه شماره سرپرستو بده خودم باهاش حرف میزنم

گفتم لازم نیست بیمه تکمیلی داریم بعدم نیاز باشه خود بیمه پیامک میده و اخبار اعلام میکنه

شروع میکنه داد و بیداد که پس من میرنم عدم همکاری پروندتونو میفرستم مرکز استان

گفتم هرکار میخای بکن

تو ساعت اداری میری جواب ادمو نمیدن 

عصر ۴ شنبه فکر کرده کی میاد سرکار دولتی همه جا تعطیل بیمه خره حقوق بده که ۵۰درصد تخفیف درمان بده به بیمه شده هاش؟؟

همینجوری جیب میزنن

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

حتما درخواست دادید یا از محل کار تعلق گرفته کاش آرامش تونو حفظ میکردید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما درخواست دادید یا از محل کار تعلق گرفته کاش آرامش تونو حفظ میکردید

نه بابا هفته ای نیست که به عناوین مختلف زنگ نزنن

بعدم سیریشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
نفس عمیق بکش دخترررر

😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
مشکوکه شاید از طرف بیمه نبوده

صددرصد

اخه کی یه اداره دولتی زنگ زده که میخایم بهتون خدمات بدیم

اونم این ساعت

بعدم همه سیستما وصله لازم باشه اخبار میگه  برید فلان اداره استعلام میشه پولو میدی کارتت صادر میشه

نه که تلفنی اطلاعات بگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای همین دردسر رو ما با آسیاتک داشتم 

خبر مرگشون اینترنت دهیشون افتضاح بود 

یه سال هر روز زنگ میزدن که شارژ کنین 

منم از اونور درخوسات داده بودم اشتراکمونو حذف کنن و دیگه نمیخوایم... 

دیگه اواخر که زنگ میزدن کار به فحش و فحش کاری میکشید 

اپراتور های فروش یه جوری رو سر من منت میذاشتن که انگار دارن بهم لطف میکنن😵‍💫

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
وای همین دردسر رو ما با آسیاتک داشتم  خبر مرگشون اینترنت دهیشون افتضاح بود  یه سال هر رو ...

اره واقعا😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40