2733
2739
عنوان

پول ندارم دماغمو عمل کنم😭😭

622 بازدید | 40 پست

بچه ها من اصلا اعتماد بنفس ندارم 🫠🫠اصن نمیتونم داشته باشم دست خودم نیست 

همش میرم جلو آیینه ب این فک میکنم دماغمو عمل کنم پوستمو سفید کنم ولی چون ن پولشو دارم نه شرایط شو فقط دارم عذاب میکشم نمیدونم باید چیکار کنم😭😭😭

میرم تو اینستا مردمو میبینم دیوونه میشم

سخت می‌گیرد جهان، بر مردمانِ سختگیر :)!✨️

اینستاتو حذف کن و به زندگیت ادامه بده

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

.

❣تکنیک بسیار معجزه آسا که به بعضی از دانش پژوهان و درمانجوهام عرض می‌کنم 

👈افرادی که اعتماد به نفس ضعیف؛یا کمبود محبت؛عزت نفسشون پایینه؛ناامیدی اومده سراغشون؛یا اینکه فکر میکنن دیگران بهشون کم توجه هستن،یا بقول خودشون به هرکس خوبی میکنیم قدرمونو نمیدونن.... 👇👇👇

🔱روزانه ۷ دقیقه با دوتا دوستاتون خودتون رو بغل کنید و به من درونتون بگید 

دوستت دارم؛دوستت دارم؛دوستت دارم تکرار کنید...

(اسم کوچک خودتون رو میتونید صدا بزنید )

👈مثلا من بگم مجید دوستت دارم؛مجید دوستت دارم،مجید دوستت دارم 😊😍

✅فقط کافیه ۲۱ روز انجام بدید واقعا نتیجه اش باور نکردنیه 💕 

باید خودتون تجربه کنیدش❣

2740

من همه بهم میگن عمل کن . پولم دارم . ولی لامصب اعتماد بنفسم بالاس حس میکنم همینطوری خیلیی خوشگلم 

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 

تلاش كن پول به دست بيار

و به اهدافت برس

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

وای منم ۳ سال بود میخواستم عمل کنم تا پارسال قسمت شد دقیقا میفهمم چی میگی خیلی روووو اعتماد بنفس تاثیر داره من بدون ماسک بیرون نمیرفتم 

عمل کردم اعتماد بنفسم اومد تا سقف😐😂

ایشالله قسمت میشه عمل میکنی نگران نباش

2706