2737
2739

😐😐چه ربطی داره؟بگو تو اگه دختر داشته باشی با زبونت دیگرانو نیش بزنی فک میکنی میری بهشت؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

والا مردم از اونور بوم افتادن خب دل ما پسر دارها میشکنه من پسر دارم دوستم دختر هر حا میریم همه دخترش را یه جور تحویل میگیرن پسر من نگاه میکنه ناراحت میشه  والا گناه دارن بچه ها 

والا مردم از اونور بوم افتادن خب دل ما پسر دارها میشکنه من پسر دارم دوستم دختر هر حا میریم همه دخترش ...

من خیلی پسر دوس دارم خدا خفظش کنه پسر نازتو❤💞

اصلا خودم دختر دوسندارم از بس اذیتم کردن 

والا مردم از اونور بوم افتادن خب دل ما پسر دارها میشکنه من پسر دارم دوستم دختر هر حا میریم همه دخترش ...

ای جانم

من به جاش پسر ندارم ولی پسرخواهرمو انقدر دوست دارم که نگو

پسر و وختر اصلا چه فرقی داره دعا کن عاقبت بچت خیر باشه 

مادرشوهرم سر زایمان دخترم تو بیمارستان اومد گفت من دلم پسر میخاسته😐تنفری که با این حرفش تو دلم کاشته هیچ وقت برطرف نمیشه.هر کاری میکنم تو دلم باهاش کینه دارم.ولی تو  رفتارم نشون نمیدم 

ای جانم من به جاش پسر ندارم ولی پسرخواهرمو انقدر دوست دارم که نگو پسر و وختر اصلا چه فرقی داره دعا ...

خدا دخترگلت را حفظ کنه واقعا بچه با بچه فرقی نداره هیچ فرقی نمیکنه متاسفانه بعضی ها با این کاراشون مادر و بچه را اذیت میکنن بچه هرکس برا خودش عزیزه دختر و پسر هم فرق نداره الان امام رضا فقط یه پسر داشت امام حسن عسگری هم جاشون هم بهشت

2706