2733
2739
عنوان

سفربه خرم اباد

356 بازدید | 70 پست

سلام به همگی به نظر میخوام لطفا برام نظرتونو بذارید برمیگردم میخونم 

میخواستم ببینم الان فصل رفتن به خرم اباد هست ایا؟ 

من سرمایی هستم دلم نمیخواد جایی برم سرد باشه هفته بعد میخوام برم مسافرت چند روزه فکر میکنید اب و هوای اونجا خوبه ؟ یا سرده؟ ممنون میشم  اونایی که میدونن بهم کمک کنن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هواش که خوبه ولی چرا اونجا 

کجا برم نظری داری؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
چون نزدیک استان ماست میگم فعلا سرده ,

وایییی

2738
نه اصلا سرد نیست این فصل سال همه چی سرسبز وعالیه حتمااا برو 

قربونت برم

شیراز مشهد کیش قشم شمال 

اینا الان مقدور نیست شیراز پارسال رفتم خیلی هم دوست دارم ولی میگم بکم بگذره اون یکیا دورن من بیمارم و نمیتونم زیاد دور بشم خیلی توان ندارم شیمی درمانی میشم میترسم اتفاقی بیفته

من لرستانم. اصلاً سرد نیست ،عالیه. حتماً دره شیرز کوهدشت برو

میشه جاهای دیدنیشو بگی من خیلی دوست دارم بیام خداکنه بتونم 

2706