2737
2734
عنوان

سفربه خرم اباد

79 بازدید | 16 پست

سلام به همگی به نظر میخوام لطفا برام نظرتونو بذارید برمیگردم میخونم 

میخواستم ببینم الان فصل رفتن به خرم اباد هست ایا؟ 

من سرمایی هستم دلم نمیخواد جایی برم سرد باشه هفته بعد میخوام برم مسافرت چند روزه فکر میکنید اب و هوای اونجا خوبه ؟ یا سرده؟ ممنون میشم  اونایی که میدونن بهم کمک کنن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم خرم آباد زندگی میکنم توصیه میکنم اومدی لباس گرم بیار 

وای سرده یعنیج

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
گزمه میخوای بیا خوزستان گرمتره

دلم میخواست بیام یکم دورتره اخه من دوره شیمی درمانی هستم میخواستم چند روز فرار کنم جایی ولی زیادم نمیتونم دور برم میترسم حالم بد بشه 

2738
من خودم خرم آباد زندگی میکنم توصیه میکنم اومدی لباس گرم بیار 

جاهای دیدنی رو بهم میگی و اینکه کجا برم جا بگیرم به نظرت

دلم میخواست بیام یکم دورتره اخه من دوره شیمی درمانی هستم میخواستم چند روز فرار کنم جایی ولی زیادم نم ...

عزیزم انشالله خوب بشی

من دزفولم تا خرم آباد۳ساعته خیلی گرمه یه ماهه کولر میزنیم

اینجا باغهای قشنگی داره با استخر

به حکمتش دل بسپار(خدا)
تو روز سرد نیست شبا هم بستگی داره کجا بری و باشی خیلیم خوش اومدی عزیزم بهترین وقته سفر ب شهرما قطعا ...

مرسی عزیزم تا حالا نیومدم و خیلی دوست داشتم بیام راساش دیگه شمال رفتن تکراری شده بسه دیگه باید جاهای دیگرو دید و لذت برد 💋💋

عزیزم انشالله خوب بشی من دزفولم تا خرم آباد۳ساعته خیلی گرمه یه ماهه کولر میزنیم اینجا باغهای قشنگی ...

قربونت برم نمیدونم شایدم اومدم بستگی به شرایطم داره تونستم و رو فرم بودم حتما میام

مرسی عزیزم تا حالا نیومدم و خیلی دوست داشتم بیام راساش دیگه شمال رفتن تکراری شده بسه دیگه باید جاهای ...

قطعا 

ولی منظورم طبیعتش و سرسبزی و اب هوای لذت بخششه اگ میتونستم حتما براتون کلیپ میدادم از همین روزاش 

مطمعنم  بهتون خوش میگذره فقط سعی کنید حتما جاهای دیدنی رو ببینید و مدام تو شهر نمونید

قطعا  ولی منظورم طبیعتش و سرسبزی و اب هوای لذت بخششه اگ میتونستم حتما براتون کلیپ میدادم از هم ...

چشم ممنون که راهنمایی کردی 😘😘😘

2706