2733
2734

سلام...من از دانشگاه سراسری  خیلی وقته فارغ التحصیل شدم ...اون زمان مدرک موقت گرفتم ولی برای دانشنامه اصلی اقدام نکردم....برای همین مدرک اصلی پیش دانشگاهی و دیپلم هم تو دانشگاه مونده....خود مدرک لیسانس برام مهم نیست ولی امسال مدرک اصلی پیش دانشگاهی و دیپلم ، برای یک دانشگاه دیگه قراره لازمم بشه...

سری پیش که شهری که اونجا درس خونده بودم رفته بودم،به دانشگاه مراجعه کردم برای گرفتن دانشنامه...گفتن درخواستش اینترنتی شده و مراحلش رو گفتن( گفتن نباید حضوری میومدی و  تو کاغذ نوشته بودن و جلوی در چسبونده بودن که به هیچ وجهه حضوری نیاید برای گرفتن مدرک ..خلاصه من اونجا یادم رفت بپرسم که  پس مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو چطور باید بگیرم و الان برگشتم شهرمون...الان باید دوباره مراجعه کنم؟؟

کسی میدونه اونها رو میفرستن با دانشنامه یا نع؟

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤تنها فرزندم ،دختر عزیزم، نور چشمم، تنها امید زندگیم تشخیص عقب ماندگی گرفت😭(دختر من سندرم داون نیست)...فدای اون نگاه معصومت ،فدای مظلومیتت بشم مادر که با همه مشکلاتت هیچ وقت اذیتم نکرده بودی‌...کاش بچه نا آرومی بودی ..کاش اذیتم کرده بودی که الان اینطوری جیگرم آتیش نگیره.دلبرکم من و تو می‌جنگیم برای روزهای روشن...برای شفا و پیشرفت دخترم دعا کنید😭