2733
2734
عنوان

کنکوریا اگه هستین بیایید دورهم باشیم😔😂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 7846 بازدید | 575 پست
حالم خیلی بده افتضاح اصن تجربیم پشت سال دوممه بعد برنامه نداشتم ندارم اصن داغووون ببین ی دونه هم نمی ...

واییی منم حسم همینه

احساس میکنم سفید میدممم

حرفای خانواده رو بگو بعد نتایج...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بمولا🤣🤣 خوب شد این تاپیکو زدم رتبه ها شناسایی شدن😂😍

دمت گرم خدایی😂

هیچوقت رتبه ها قبل از نتایج شناسایی نشده بودن کار سنجش راحت شد

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️
2728
😂😂😂 کم پیش میاد بتونم از رتبه یک تا ده کشور امضا بگیرم😂😂😂 امیدوارم به برکت اسم کاربریم هن ...

ای جان ببین چه سعادتی داشتی امروز😂😍

انسانیم عزیزم هندسه ندارم😂😔ولی اسم شمارو یادم میمونه😂😉❤

واییی منم حسم همینه احساس میکنم سفید میدممم حرفای خانواده رو بگو بعد نتایج...💔

منم همین فکرو میکنم اما ببین سفید نده چون برات غیبت زده میشه ی دونه رو بزن 

من پارسال شانسی زدم همه رو و جالب بود ک زیستم یازده درصد شد:)))😅

امسال ولی نمیخام ریسک کنم چون دوتا درسا منفی شدن 

اره حرفا ک هست من پوست کلفت شدم 

میرم آزاد یا بدون کنکور دیگه مهم نیست واقعا برام چون توانم نیست

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
فعلا امروزو آسمون شمال بهمون افتخار داده آفتابی شده🤣 وای شیراز تو اردیبهشت خیلیییی خوبه لامصب😢😍

بعد کنکور همین اکیپ شیراز😂😂

2738
دمت گرم خدایی😂 هیچوقت رتبه ها قبل از نتایج شناسایی نشده بودن کار سنجش راحت شد

خدایی سنجش باید بیاد یه پولی چیزی بزاره کف دستم ما داریم اینجا زحمت میکشیمممم😔😂😂

عاقای پورعباسسسس بیا پاسخگو باششش🤣

بابا شما ها که اخرش شوهر میکنن اون براتون همچی تامین میکنه ما مردا باید از ایندمون بترسیم

نمکدووون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
یه آدم حسود و کینه ای و از خودراضی. تو این مدت چه زخم زبون هایی که بهم نزد. حال ندارم توضیح ندارم، ...

ای بابا😢😢

شما باید اکیپ باشید باهم تو گندکاریاتون😂❤

آرزوم بود خواهر دوقلو داشته باشم😍😂

منم همین فکرو میکنم اما ببین سفید نده چون برات غیبت زده میشه ی دونه رو بزن  من پارسال شانسی زد ...

ایشالا که قبول میشی تلاشت رو بکن واسه تیر ❤️

2706