2737
2734
عنوان

کنکوریا اگه هستین بیایید دورهم باشیم😔😂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 7846 بازدید | 575 پست
ریلکس تر از من فک نکنم تو ایران وجود داشته باشه🙂😐  گذاشتم همه چیو صبح کنکور یه نگا کنم 🤦‍♀️ ...

منم متاسفانه چون نخوندم خیلی ریلکسم از اول تاپیک فقط دارم میخندم😔😂وسط استرس بچها فقط هر هر هر😂💔کاش یکی خفم میکرد قبل کنکور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه نه نه میخوام با بی حالی بیام خونه که مثلا سرجلسه حالم بد شد.نتونستم خوب جواب بدم

دمت گرم خواهر😂الگوی منی بمولا😂❤

ولی خانواده ها خیلی زبل شدن میفهمن😔😂

به هر حال اصن ما تا پای مرگ هم بریم اونا نتیجه کذایی رو میبینن و سرکوفت ها شروع میشود....

منم متاسفانه چون نخوندم خیلی ریلکسم از اول تاپیک فقط دارم میخندم😔😂وسط استرس بچها فقط هر هر هر😂💔ک ...

فکر کردم فقط من اینطوریم 😂😂

از صبح فقط دارم الکی میچرخم و میخندم 

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️
منم متاسفانه چون نخوندم خیلی ریلکسم از اول تاپیک فقط دارم میخندم😔😂وسط استرس بچها فقط هر هر هر😂💔ک ...

منم خیلی بیخیالم 

بقیه رو میبینم دارن از استرس خودشونو نابود میکنن تعجب میکنم😐 اخه مگه چقدر ارزش داره؟

تهش چیه مثلا؟ تنبل نیستم معدلم همیشه ۱۸ ۱۹ هست ولی دیگه شل کردم تستم کار نکردم فقط شانسی میخوام شرکت کنمو یه ابمیوه با کیک بخورمو بقیه رو تماشا کنم🤧

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
2706