2733
2734
عنوان

کنکوریا اگه هستین بیایید دورهم باشیم😔😂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 7846 بازدید | 575 پست
واقعا حس گندیهههه من دوازدهمیم نمیدونم بعد کنکور خانوادم مجبورم میکنن پشت بمونم یا نه😭☹️

خوشبحالت میتونی یه سال پشت بمونی.

منو بگو بار سوممه.شدم مسخره خاص و عام.لعنت به من.الهی فردا رو نبینم

پس خیلیم عالی😂❤ ایشالله

انسانی عزیزم ؟؟؟؟ یه سوال دارم اگ تیر کنکور بدی هدفت چیه؟؟؟

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود بر شما قشنگمم 🤍

منم فردا کنکور دارم رشته ریاضی..

اول از همه بهت توصیه میکنم نگاه به پاسخ نامه های پر اطراقت ننداز.

با تمرکز سوالا رو بخون بلد بودی بزن نبودی عبور کن..

اگر سعی کنی نمره منفی نزنی و خرداد رو عالی بخونی میتونی دانشگاه قبول بشی به امید خدا..

پر قدرت شروع کن برای نهایی..تراز بهتری هم میده..میشناسم کسی رو که رتبه کنکور بد اما نهایی خوب ..الان داره دانشگاه دولتی میخونه..

توکل کن به خداخودش بهترین رو میداره سر راهت🤍

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2731
خوشبحالت میتونی یه سال پشت بمونی. منو بگو بار سوممه.شدم مسخره خاص و عام.لعنت به من.الهی فردا رو نبی ...

عزیزم  تو تجربی ؟؟؟ 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2738
آره عزیزم والا هدفم که فرهنگیان بود ولی خب به باد رفت🙁😂💔

غیر اون  نمیدونم  غیر فرهنگیان رو چی هدف بزارم همه دانشگاهای یه طوریههه

خوشبحالت میتونی یه سال پشت بمونی. منو بگو بار سوممه.شدم مسخره خاص و عام.لعنت به من.الهی فردا رو نبی ...

نه خواهر چه خوشبحالی

پشت کنکور موندن عین برزخه

فقط بگذر از کنکور

نه خواهر چه خوشبحالی پشت کنکور موندن عین برزخه فقط بگذر از کنکور

تازه امشب قصد داشتم پاشم یه چی بخونم واس فردا انگار امتحانه  

درود بر شما قشنگمم 🤍 منم فردا کنکور دارم رشته ریاضی.. اول از همه بهت توصیه میکنم نگاه به پاسخ نام ...

سلاممم عزیزممم

چقد حرفات خوب بودن، آرامش داشتتتت😍😍مرسی واقعا

سعی میکنم استفاده کنم

انشالله فردا رو با موفقیت بگذرونی❤

2706