2737
2734

سلام به همه همسر من تازه عمل وازکتومی انجام داده حدود ۱ ماه شده تا چند باید پیشگیری کنیم شنیدم بعد از ۲۰ بار ارض ا شدم دیگه میتونیم راحت باشیم ایا این عمل دیگه صد در صد هستش ؟ یا دیگه هیچ وقت باداری رخ نمیده . راحت تر بگم دیگه لازم نیست وسط رابطه پیشگیری کنیم ؟ میتونه ارضا بشه داخل راحت ؟ یا نه باز ممکنه بارداری رخ بده ؟ …. چون من قرص روکین مصرف میکردم یهو باردار شدم 

عزیزم من شنیدم تا 6 ماه الی 1 سال اصلا جوری نیست ک بشه به عنوان پیش گیری ازش استفاده کرد

اینو بار ها هم شنیدم بخصوص 6 ماه رو

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا یکی از اقوام ما 

بعد از بچه اولش شوهر رفت بست بعدش حامله شد یه پس گیرش اومد 

بعد از زایمان خودش هم رفت بست دوباره حامله شد یه دختر گیرش اومددیگه کلا جلوگیری طبیعی میکنن با این که جفتشون بستن دیگه 

اره به ماهم گفتن تا یک سال مراقب باشین

همسرتون ازمایش اسپرم میدادن تو این تایم ؟ یا اصلا پیگیری نداشتین و صبر کردین که ۶ ماه بشه . چون من شندیم وقتی ازامایش اسپرم بدن اگه صفر باشه تعداد اسپرم دیگه راحت میشیم والا شک کردم شما دقیقا چه جوری بودن اون موقع که انجام دادن ؟ 

2740
خواهر من با وازکتومی همسرش باردار شد چون ماه اول بود ولی بعدش دیگه نه

همسرتون ازمایش اسپرم میدادن تو این تایم ؟ یا اصلا پیگیری نداشتین و صبر کردین که ۶ ماه بشه . چون من شندیم وقتی ازامایش اسپرم بدن اگه صفر باشه تعداد اسپرم دیگه راحت میشیم والا شک کردم شما دقیقا چه جوری بودن اون موقع که انجام دادن ؟ 

همسرتون ازمایش اسپرم میدادن تو این تایم ؟ یا اصلا پیگیری نداشتین و صبر کردین که ۶ ماه بشه . چون من ش ...

عزیزم،اون زمان یک آزمایش بعدازیک ماه رفت،دکتر گفت صفرشده،گفت چندماه دیگه بیا برای آزمایش ولی شوهرم دیگه نرفت،ولی من تنبلی تخمدان دارم،پریودام عقب میفته ،هروقت میرم دکتر میگه باید آزمایش بارداری بدی،میگم شوهرم وازکتومی کرده،دکتر میگه احتمال حاملگی هست،تا حالا که به خیرگذشته !چندتا بچه داری؟؟

2706