2733
2739

با توجه به درآمد و آینده ی شغلی و همه چی نظر بدین لطفا؟

تعداد رای : 11
نظرسنجی
فرهنگیان
10
90%
روانشناسی بالینی
1
9%

شوهر دوست من فرهنگیان خونده الان معلمه

ارشدشو بالینی خوند

الآنم دکتری

هم معلمه هم میخاد مطب بزنه ان شالله 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به به چه عالی😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

راستی اینطوری ارجاع هم بهت زیاد میشه و شناخته تر میشی

چون معمولا مردم زیاد نمیرن پیش روانشناس

الا یکی دوتا روانشناس که تو شهر معروف شده باشن

ولی یکی معلم باشه هم روانشناس دانش آموزانش و اولیا و...میان پیشش 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2728
راستی اینطوری ارجاع هم بهت زیاد میشه و شناخته تر میشی چون معمولا مردم زیاد نمیرن پیش روانشناس الا ...

منم هدفم همینه

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
منم هدفم همینه

ان شالله حتما بهش می‌رسید❤️