2733
2739
عنوان

توروخدا دعام کنید دلم خونه

76 بازدید | 2 پست

بچه ها من خیلی برا کنکور خوند واقعا تا جایی تونستم خوندم تلاش کردم با خون دلها پول جمع کردم کتاب گرفتم 

بابام پول نمیده خیلی به زور میشه ازش گرفت حتی نمیگه بریم برات لباس بخرم یا خودت برو بخر 

یادمه رفتم قلمچی ثبتنام کنم بهش زنگ زدم با داد گفت ندارم پول بدم مامانم دو ملیون داد بقیش شد قسطی از همونجا گریه کردم. پول کتاب هام یه وسایل کوچیکی داشتم فروختم کم کم پول جم گرفتم کتاب اموزشی گرفتم ولی قسط های بعد قلمچی با کنایه خودش داد تموم شدن و ماهی 480 میده برا مشاورم 

الان خیلی خوندم شاید پیراپزشکی هم قبول شم ولی دعام کنید فرهنگیان قبول شم برم دستم به جیب خودم باشه بابام بداخلاقه سرش سلامت باشه ولی دوس دارم برم دستم تو جیب خودم باشه که دیگه انقد گریه نکنم خستم از زندگی با اینکه پولداریم ولی به ممانمم پول نمیده دخترا همسن سالم میبینم غصه میخورم بقران😭😭😭😭دعام کنید تورو عزیزانتون که کنکور قبول شم برم دانشگاه که بتونم خرج خودمو در بیارم اگه دانشگاه های علوم پزشکی هم قبول شم خودم میرم بیرون کار میکنم ولی دعام کنید 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘